25 października-poczuj moc! Numerologia na dziś, Nie poddawaj się presji! Horoskop urodzeniowy!

25pazdziernika

25 października – numerologiczna 8

Pokonasz dziś swoje słabości, jeśli tak postanowisz!

Wykorzystaj ten dzień na odnowę swoich najskrytszych pragnień!

Dzisiaj sprzyja ci aura dnia! Nie poddawaj się presji otoczenia, pomyśl o tym, czego naprawdę chcesz!

 

„Jedyna moc, jaka istnieje, jest wewnątrz nas samych.”

Luanne Rice

Gwiazdy urodzone 25 października:

  • Laura Łącz (1954) polska aktorka (07 zgłoś się, Klan, Na Wspólnej)
  • Katarzyna Gniewkowska (1962) polska aktorka (Czas honoru, Prawo Agaty, Majka)
  • Mateusz Grydlik (1982) polski aktor (Czas honoru, Blondynka)

Jakie są osoby z 25 października według astrologii?

Urodzony 25 października jest przenikliwy, wytrwały — pragnie przewodzić nad innymi.

Jego serce wypełnia poczucie własnej potęgi i wielkości, a poglądy są wyniosłe, ale nieraz również i wzniosłe, ogarniające bardzo szerokie horyzonty. Umysł jego jest przenikliwy i wykazuje zainteresowanie wszystkim, co niezwykłe i oryginalne. Zamknięty w sobie, pracowity, zadowolony ze siebie wykazuje dużą ambicję, układa wielkie plany i nadaje się do tego, aby zostać przywódcą innych ludzi.

Nieco skłonny do melancholii – odznacza się swą nieustępliwą mocną wolą, zimną krwią, jest doskonałym obserwatorem i może okazywać zamiłowanie do chirurgii lub chemii. Ponieważ organizm jego posiada zazwyczaj dużo sił życiowych, może wywierać wpływ dodatni na osoby słabe lub cierpiące. Dobry z niego mówca, chociaż głos nieraz posiada słaby. Chętnie podróżuje.

Chciałby błyszczeć w świecie i być wyróżnianym; chętnie daje się uwielbiać i jest bardzo wrażliwym na pochlebstwa, ale nie pozwala się opanować. Przyjaciół swych potrafi zręcznie wykorzystać, a jednak nigdy mu ich nie zabraknie. Surowy z niego krytyk. Łatwo dostrzega wszelkie usterki, a sąd jego przeważnie bywa ujemny.

Potrafi być pomocnym i przyjaznym, gdy zajdzie potrzeba, ale podrażniony staje się niemiłosierny i okrutny. Nieraz też okazuje się zazdrosny i nieszczery. Jego cele życiowe są stałe i pewne, a umysł mocny niezwykle. Zacięty, wytrwały – raz osiągnąwszy stanowisko przodujące – pragnie je utrzymać za wszelką cenę.

Co mu grozi? Patrzy on w przyszłość z wielką pewnością siebie, ale jego nadzieje mogą zostać zawiedzione. Jako wroga należy go się obawiać. Chociaż bowiem wydaje się, że wybaczył krzywdę doznaną -niczego nie zapomina, a przy okazji mści się dotkliwie.

Laura Łącz urodzona 25 października 1962

Laura Łącz urodzona 25 października 1962


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×