25 GRUDNIA – ŚWIAT CZEKA NA CIEBIE I TWOJE POMYSŁY! PORADA NUMEROLOG TEANO I HOROSKOP URODZENIOWY

25grudnia

25 grudnia – numerologiczna 1

Wesołych Świąt!

Zapamiętaj, lub jeszcze lepiej zapisz pomysły, które dziś będą się pojawiać!

Wyostrzona intuicja i kreatywny umysł to wspaniałe narzędzia do twórczości.

Liczba 1 oznacza też sukces, który osiąga się poprzez siłę woli oraz szczerość, lojalność, a także zaufanie do samego siebie.

[jwplayer mediaid=”455932″]

Gwiazdy urodzone 25 grudnia:

  • Sissy Spacek (1949) amerykańska aktorka
  • Annie Lennox (1954) szkocka wokalistka
  • Violetta Najdenowicz „Fiolka” (1963) polska wokalistka

Jakie są osoby z 25 grudnia według astrologii?

Urodzony 25 grudnia jest oszczędny, wyrachowany – ma zdolności dyplomatyczne.

Subtelny, głęboki, pilny, przezorny, przewidujący – jest niestrudzony, chociaż dość powolny. Oszczędny, wyrachowany w zachowaniu swym jest wielce dyplomatycznym, wykazując oprócz wytrwałości również dużo skrytości.

Naturalny, prosty, dzięki swej oględności i ostrożności może osiągnąć doskonale rezultaty w swych poczynaniach życiowych. Ma naturę ambitną i chętnie układa sobie szerokie plany, pełne wspaniałości i bogactwa.

Wywiera wpływ przyciągający na innych, ale swe uczucia najczęściej ukrywa. Nie znosi czułości i pocałunków czysto konwencjonalnych; czułość swą bowiem okazuje tylko osobom, które kocha głęboko. Dział, do jakiego wykazuje specjalne uzdolnienie, to dyplomacja, prawo i działalność państwowa.

Dwa różne typy spotykamy w życiu: jedni pracują ciężko, biorą na siebie olbrzymie obowiązki i zwalczają wielkie trudności – inni natomiast wolą przejmować na siebie odpowiedzialność za drugich i kierują nimi tylko, zajmując wyższe stanowiska.

Czego się strzec winien? Aby w swych dążeniach życiowych nie stał się nadmiernie skrytym i przesadnie ostrożnym – gdyż przez to sam sobie może zaszkodzić. W organizmie swym posiada nieprzebrany zasób sił życiowych a skoro zachoruje – szybko przychodzi do zdrowia. Żyje najczęściej długo.

Światło jego zdolności i potęga jego ducha będzie świecić jasno i zostanie dostrzeżoną i podziwianą przez otoczenie, które okaże wiarę w takiego człowieka i w jego wiedzę, będzie się skupiać dookoła niego i iść za nim.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×