24 kwietnia: Przytul się! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

24 kwietnia horoskop urodzeniowy

24 kwietnia horoskop urodzeniowy

24 KWIETNIA – NUMEROLOGICZNA 2

 Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem: możemy latać wtedy i tylko wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka – Bruno Ferrero
  • Nie walcz o stare sprawy, zainteresuj się nowymi możliwościami. Im szybciej dopasujesz się do nowych okoliczności, tym większą masz szansę na szybki sukces. Postaw na przyjaciół i bliskie ci osoby – razem osiągniecie więcej.
  • Dziś możesz zakończyć rozpoczęte wcześniej  negocjacje Jeżeli staniesz przed koniecznością wyboru i poczujesz wewnętrzne wahania, zatrzymaj się i rozważ wszystko.

ZNANI URODZENI 24 KWIETNIA

  • Shirley MacLaine (1934) – amerykańska aktorka
  • Barbra Streisand (1942) – amerykańska piosenkarka
  • Jerzy Kryszak (1950) – polski aktor, satyryk
  • Hanna Banaszak (1957) – polska piosenkarka i wokalistka jazzowa
  • Kelly Clarkson (1982) – amerykańska piosenkarska, zwyciężczyni American Idol

HOROSKOP NA 24 KWIETNIA

Kto urodził się dnia 24 kwietnia – ma skłonności despotyczne a jego stosunki domowe układają się dość niemiło.

Jego charakter jest dość impulsywny, łatwo pobudliwy, skłonny do sporów, gniewny.

Jest to człowiek przyzwyczajony do wywierania swego autorytetu na otoczenie i wykazuje skłonności do despotyzmu. Przestrzega obowiązkowości i dyscypliny, ale przy tym okazuje zbytnią pewność siebie, a wydaje mu się zawsze, że tylko on sam ma słuszność, której nie chce przyznać innym. Chociaż się do tego nie chce przyznać – usposobiony jest fatalistycznie.

Urodziny dzisiejsze dają dwa typy. Niższy – jest leniwy i uparty, o nadmiernej ekspansji sił życiowych, które rozwija wszystkie wyłącznie w kierunku zmysłowego użycia. Typ wyższy jest spokojny, szlachetny, filantropijny. Poddaje się on chętnie prawom społecznym i potrafi przezwyciężyć swój egoizm wrodzony całkowicie. Staje się wówczas szlachetnym altruistą i pracuje interesownie i wytrwale dla dobra własnego społeczeństwa, nawet i całej ludzkości.

Zawód lub zajęcie dla osoby urodzonej dzisiaj najlepsze takie – jakie wymaga spokojnej pracy, zdolności praktycznych, stałości, zdecydowania i pewności siebie. Może być doskonałym rolnikiem, ogrodnikiem, leśnikiem, przedsiębiorcą, bankierem, finansistą, dyrektorem itp. W domu ma stosunki niezbyt miłe.

Czego się strzec winien. Aby przez swą zbytnią popędliwość nie szkodził swym interesom. Dzięki swemu zamiłowaniu do sporów oraz okazywanemu bez osłonek despotyzmowi – może zakłócić spokój domowy i zniszczyć swe szczęście rodzinne.

Kobieta urodzona dzisiaj – jest doskonałą gospodynią, zna się na kuchni i potrafi być również dobrą pielęgniarką chorych.

Kto urodził się dzisiaj osiągnie szczęście w małżeństwie z osobami urodzonymi w czasie od 22 sierpnia do 21 września i od 21 grudnia do 19 stycznia.

Kelly Clarkson urodziła się 24 kwietnia 1982 roku

Kelly Clarkson urodziła się 24 kwietnia 1982 roku


Kelly Clarkson urodziła się 24 kwietnia 1982 roku

Kelly Clarkson urodziła się 24 kwietnia 1982 roku

Kelly Clarkson Brandon Blackstock
Kelly Clarkson z córką na okładce People

Kelly Clarkson z córką na okładce People

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×