23 marca: Im więcej dasz tym więcej otrzymasz! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

23 marca horoskop urodzeniowy

23 marca horoskop urodzeniowy

23 MARCA – NUMEROLOGICZNA 9

Sensem życia jest znaleźć swój dar. Celem życia jest oddanie tego daru innym -Pablo Picasso
  • Sukces osiągniesz poświęcając się dla szerszej idei, nie oczekując nic w zamian. Na tej drodze im więcej dasz tym więcej otrzymasz.
  • Dobry czas na wychodzenie ze złudzeń, by pójść do przodu trzeba pozwolić sobie coś zakończyć. Jeśli coś cię ograniczało – powiedz sobie dość.
  • Nadszedł czas na ochronę najwyższych wartości i odnalezienie wolności.

ZNANI URODZENI 23 MARCA

  • Aneta Kręglicka (1965) – modelka, bizneswoman
  • Agata Młynarska (1965) – polska dziennikarka
  • Hubert Urbański (1966) – polski aktor, dziennikarz
  • Leszek Możdżer  (1971) – polski kompozytor, pianista jazzowy
  • Jerzy Dudek (1973) – polski piłkarz
  • Maria Seweryn (1975) – polska aktorka

HOROSKOP NA 23 MARCA

Kto urodził się dnia 23 marca – dowcipny, rozmowny – pragnie uniknąć sporów i nieporozumień – co jednak nie zawsze mu się udaje.

Jest to człowiek uprzejmy, życzliwie usposobiony do wszystkich. Można polegać na jego prawości i lojalności. Nie jest szorstki ani okrutny – a jego zachowanie się jest pokojowe i delikatne. Trzeba dodać, że w swych namiętnościach jest jednakże dość impulsywny i wybuchowy.

Jest lubiany powszechnie, ma życzliwych pomocników i towarzyszy oraz pomocnych przyjaciół. Sam on jednakże lubi odosobnienie i rozmyślania samotne.

Dąży zawsze do tego, aby we wszystkim kierować się logiką i zdrowym rozsądkiem, lubi poważne studia i okazuje zdolności w kierunku naukowym. Gdy zostanie uczonym – może znacznie posunąć naprzód dział wiedzy w jakim pracuje, posługując się już uprzednio ustalonymi metodami i dążąc po liniach z góry wytyczonych.

Do rozwijania nowych kierunków, wyprowadzaniem nowych wniosków i twórczości samodzielnej – mniej jest uzdolniony, dzięki czemu inni mogą go wyprzedzać na tym polu.

Ma pewne skłonności konserwatywne – i nie zawsze potrafi się dostosować do zmieniających się nieustannie warunków i okoliczności. Nie można o nim powiedzieć aby nie był postępowy – owszem – stosuje zawsze najnowsze ulepszenia i metody – ale tylko poruszając się w kierunku uprzednio ustalonym. Do zmian radykalnych nie ma skłonności.

Lubi układać projekty, zbierać informacje, tworzyć nowe plany i studiować metody pracy. Praca ciężka i pełna wysiłków łatwo go zniechęca.

Najszczęśliwszy bywa, gdy się urodzi przed południem, ewentualnie od wschodu słońca do godz. 2-ej po obiedzie. Wówczas może całkowicie opanować swój los, zmieniać wedle życzenia warunki swego życia i wznieść się ponad sferę swego pochodzenia. Osoby urodzone po południu – od godz. 14-ej do północy – już więcej są poddane losowi i muszą się bardziej dostosowywać do warunków i otoczenia. Na życie człowieka tak urodzonego znaczny wpływ wywierają rodzice, współdziałanie z innymi i małżeństwa. Osoby zaś urodzone od północy do wschodu słońca – mają dopiero ostatnią część swego życia najpomyślniejszą.

Aneta Kręglicka - pokaz Bizuu wiosna-lato 2017

Aneta Kręglicka urodziła się 23 marca 1965 roku


Aneta Kręglicka - Badura 2017

Aneta Kręglicka - Badura 2017

Aneta Kręglicka - Doskonałość Mody 2017

Aneta Kręglicka - Doskonałość Mody 2017

Aneta Kręglicka - Róże Gali 2016

Aneta Kręglicka - Róże Gali 2016

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×