23 GRUDNIA – JESTEŚ DZIŚ W STANIE ZMIENIĆ WSZYSTKO! UWIERZ W SIEBIE! PORADA NUMEROLOG TEANO I HOROSKOP URODZENIOWY

23grudnia

23 grudnia – numerologiczna 8

  „Wątp w wątpliwości.”  – Regina Brett  

Dzień materialnego sukcesu, dlatego warto wykorzystać jak najlepiej każdą chwilę!

Pozytywne nastawienie pomoże zobaczyć najlepsze rozwiązania, ponieważ 8 to silna wibracja powiązana z biznesem i sprawami materialnymi.

Możesz dużo osiągnąć dzięki determinacji i nowym pokładom energii, które w sobie odnajdziesz!

[jwplayer mediaid=”454804″]

Gwiazdy urodzone 23 grudnia:

  • Maja Komorowska (1937) polska aktorka
  • Carla Bruni-Sarkozy(1967) włoska modelka, piosenkarka, była pierwsza dama Francji
  • Honorata Skarbek (1992) polska piosenkarka, autorka tekstów
  • Bartosz Kapustka (1996) polski piłkarz

Jakie są osoby z 23 grudnia według astrologii?

Urodzony 23 grudnia jest zręczny, rozważny – potrafi dostosować się do okoliczności życiowych.

Z wielkim wysiłkiem dąży do celu, jaki sobie raz postawił i jaki ma przed oczyma nieustannie: pragnie go widzieć zakutym w formę, zmaterializowanym, zrealizowanym jak najdokładniej.

Praktyczny, spokojny, nieustannie wszystko rozważający, dogmatyczny, opanowany — ma wielkie zaufanie do własnych zdolności, jest przekonany o swym powodzeniu i wierzy święcie w słuszność swej sprawy.

Niezbyt jest towarzyski i niewielu ma tylko przyjaciół; przeważnie widzi go się samego. Jedno go tylko wypełnia pragnienie: osiągnięcia jak najwyższego wyniesienia. Dąży też nieustannie do tego celu, a dzięki wytrwałości jaka go ożywia najczęściej dopnie swego i zrealizuje swe zamierzenia.

Umysł jego bardzo subtelny i dyplomatyczny – wykazuje nadzwyczajne zdolności dostosowywania się do okoliczności życiowych, co pozwala mu w życiu uzyskać dobre stanowisko i osiągnąć uznanie.

Jaka jest jego największa zaleta? Jego główna siła polega na zdolności koncentrowania się na dokonywanej pracy i na umiejętności realizowania swych ideałów i pragnień.

O co winien się troszczyć? Taka silna materializacja umysłu ma swoje złe stropy, gdyż może nań sprowadzić niezadowolenie i melancholię. Powinien z tym walczyć i nie poddawać się depresji.

Choroby, jakie mogą ewentualnie zaatakować jego organizm – to niestrawność i predyspozycja do depresji. Nieraz też niedomaga z powodu przepracowania. Ponieważ we wszystkim, co przedsiębierze, dąży do osiągnięcia jak największej doskonałości – nie zawsze zdaje sobie sprawę z sił własnego organizmu i przecenia jego wytrzymałość.

Carla Bruni ur. 23 grudnia 1967

Carla Bruni ur. 23 grudnia 1967


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×