21 maja: Szanuj czas! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

21 maja horoskop urodzeniowy

21 maja horoskop urodzeniowy

21 MAJA – NUMEROLOGICZNA 9!

Problemem jest to, że wydaje nam się, że mamy czas… Buddha

  • Sukces osiągniesz poświęcając się dla szerszej idei, nie oczekując nic w zamian.
  • Dobry czas na wychodzenie ze złudzeń, by pójść do przodu trzeba pozwolić sobie coś zakończyć. Jeśli coś cię ograniczało – powiedz sobie dość.
  • Nadszedł czas na ochronę najwyższych wartości i odnalezienie wolności.

GWIAZDY URODZONE 21 MAJA :

  • Leszek Teleszyński (1947) – polski aktor
  • Lisa Edelstein (1966) – amerykańska aktorka, dramatopisarka
  • Brando Giorgi (1966) – włoski aktor, model
  • Tom Daley (1994) – brytyjski pływak, mistrz olimpijski

HOROSKOP NA 21 MAJA

Kto urodził się dnia 21 maja – znajdzie w życiu protektorów i przyjaciół życzliwych.

Jest to człowiek przedsiębiorczy, wyróżniający się swym oryginalnym umysłem. Jest tak uzdolnionym, że prawie w każdym kierunku może w życiu liczyć na powodzenie. Może być dobrym pracownikiem umysłowym, teoretykiem, myślicielem uczonym, wynalazcą, mówcą.

Mózg jego pracuje w harmonii ze zdolnościami wykonawczymi rąk
, a dzięki swym artystycznym zdolnościom może być doskonałym pracownikiem na polu sztuki stosowanej. Wesoły, o miłym usposobieniu, towarzyski – przywiązany jest do życia materialnego.

Jego przyjaciele – to ludzie bardzo aktywni, popierają go w życiu i nieraz lwią część swego powodzenia ma im do zawdzięczenia.

Ma on również protektorów wśród osób wyżej postawionych, a wpływ tej protekcji dość dużo obejmuje i w skutkach swych może się okazać w życiu wielce dobroczynny.

Wady. Z powodu zbyt negatywnego i nerwowego usposobienia, jakie posiada – może podlegać ujemnym wpływom otoczenia i zostać wciągnięty w złe towarzystwo.

Jak wychować dziecko dziś urodzone. Potrzebuje ono przede wszystkim jak najbardziej troskliwej i starannej edukacji oraz troski o rozwinięcie jego charakteru. Pozostawione samemu sobie – bez odpowiedniego wykształcenia – nie rozwija się i pozostaje silnie zmysłowy i uganiający się za użyciem.

Tacy mężczyźni gdy dorosną – mówią zbyt dużo i zbyt głośno, zachowują się nieodpowiednio i nie cieszą się dobrą sławą. Kobiety znowu – nierozwinięte i nieopanowane – nerwowe są i niespokojne.

Ale za to gdy otrzymają odpowiednie wykształcenie i wychowanie – obie płcie wykazują dużą subtelność i dobry smak. Na ogół charakter osoby urodzonej dzisiaj jest dość dodatni, a życie rodzinne zapowiada się nieźle.

13. Tom Daley

Tom Daley urodził się 21 maja 1994 roku


13. Tom Daley

13. Tom Daley

Tom Daley i Dustin Lance Black ogłosili swoje zaręczyny

Tom Daley i Dustin Lance Black ogłosili swoje zaręczyny

Tom Daley i Dustin Lance Black

Tom Daley i Dustin Lance Black

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×