21 GRUDNIA – UŚMIECHNIJ SIĘ – WSKAZÓWKI NUMEROLOG TEANO I HOROSKOP URODZENIOWY

21grudnia

21 grudnia – numerologiczna 6

„Bądź optymistą – poczujesz się lepiej!”  Dalai Lama

PRZYPOMNIJ SOBIE, ŻE JESTEŚ DZIECKIEM!

Najważniejsze dziś będą dla ciebie dom i rodzina. Szóstka jest liczbą ludzkości, przez co wszystkie twoje emocje będą naznaczone troską i empatią.

Będziesz chciał się nimi podzielić z osobami, które kochasz i cenisz – otwórz się na bliższe relacje…

[jwplayer mediaid=”454107″]

Gwiazdy urodzone 21 grudnia:

  • Julie Delpy (1969) francuska aktorka, reżyserka i scenarzystka, kompozytorka
  • Michał Piela,(1978) polski aktor
  • Patrycja Markowska (1979) polska piosenkarka, autorka tekstów

Jakie są osoby z 21 grudnia według astrologii?

Urodzony 21 grudnia to zręczny organizator, bystry krytyk – władczy, rozkazujący – przeciwstawia się innym.

W poglądach swych nieco pedantyczny – nie poddaje się ustanowionej dyscyplinie społecznej i istniejącemu porządkowi rzeczy. Umysł jego wykazuje zdolności organizacyjne i potrafi sobie radzić w życiu. Postawa jego jest władcza, rozkazująca. Wierny, prawy, ma wysokie ideały. Ciekawą cechą tego człowieka jest jego chęć przeciwstawiania się innym – pewna oporność, co u typów nierozwiniętych występuje bardzo jaskrawo.

Ma mocne poczucie tego co prawe i słuszne, a w życiu walczy z wysiłkiem o obronę swych przekonań i ideałów – przez co jednakże może się narazić na przykrości, a dzięki swej nieustępliwości – może nawet zwichnąć swa karierę.

Poważny, bardzo serio – zajmuje nieraz dobre stanowisko życiowe i może uzyskać odznaczenia. Świetnie wszystko obserwuje i z tego powodu może być dobrym krytykiem. Powodzenie materialne zależnym będzie od jego własnych wysiłków. Znajomi i przyjaciele okażą się bardzo pożyteczni i będą go podtrzymywać w trudniejszych przejściach życiowych.

Jest to natura podwójna, którą warunki życiowe zmuszają do krańcowości. Studiuje on naturę ludzką i jest bardzo zręczny – zwłaszcza umiejętnie daje sobie radę z drobnymi szczegółami.

Niełatwo się zakochuje, małżeństwo jednak zawiera przeważnie z miłości i wówczas jest najczęściej stałym w swych przywiązaniach. Od każdego wymaga wysiłków i wydajnej pracy, ale sam dąży również do tego, aby innym dawać rzeczy najlepsze.

Ścisły, metodyczny we wszystkim co czyni – dąży do jak najdoskonalszych rezultatów niezależnie od swych sympatii osobistych.

Michał Piela urodzony 21 grudnia 1978

Michał Piela urodzony 21 grudnia 1978


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×