20 października – załóż dziś różowe okulary! Dzień optymizmu!

20pazdziernika

20 października – numerologiczna 3

Będzie dużo zamieszania, plany się będą się zmieniać jak w kalejdoskopie, by zmienić punkt widzenia!

Przyciągnie to najlepsze rozwiązania i szczęśliwe zakończenia! Bądź optymistą, i pozwól sobie na wyciszenie…

 

Gwiazdy urodzone 20 października:

  • Krzysztof Gosztyła (1956) polski aktor
  • Ada Fijał (1976) polska aktorka
  • amerykański raper Snoop Dogg (1971)

Jakie są osoby z 20 października według astrologii?

Urodzony 20 października chętnie pomaga potrzebującym.

Prosty i niewymuszony jest sposób jego zachowania się. Chętnie oddaje przysługi innym, a w sprawach życia codziennego jest staranny i metodyczny, dążąc do osiągnięcia komfortu i spokoju.

Ma zawsze jakąś sprawę, która go absorbuje niezwykle. Chętnie pomaga potrzebującym i w stosunku do nich jest uprzejmy i opiekuńczy, nie zapominając jednocześnie również i o swej rodzinie, domownikach i przyjaciołach. Lubi dzieci i ma zamiłowanie do ogrodnictwa.

Nie obawia się niebezpieczeństwa. Nieustępliwy na polu walki – wykazuje dużo spokojnej odwagi. Jest to bowiem człowiek o usposobieniu dość wojowniczym. A przytem jest to człowiek wrażliwy, nie pozbawiony dysonansów wewnętrznych, dzięki temu że jego charakter jest nierzadko podwójny.

Kobieta dziś urodzona ma licznych przyjaciół i jest bardzo popularną pośród przedstawicieli płci odmiennej, dzięki swemu uprzejmemu zachowaniu się i wpływowi przyciągającemu jaki wywiera. Jest ona usposobioną przyjaźnie i życzliwie, nie chciała by zrobić przykrości nikomu i dotknąć jego uczuć. To też gdy jest kochaną a nie odczuwa wzajemności — waha się długo i zwleka ze stanowczym rzuceniem swego „nie” na szalę… Jest to jednak źle pojęta uprzejmość. Potrafi być idealną żoną — bowiem jej cała natura pragnie- kogoś kochać i uwielbiać, i nierzadko nawet dzieci zajmują w jej sercu dopiero drugie miejsce — po mężu.

Kto urodził się dzisiaj zazwyczaj ma organizm dość mocny i harmonijnie zbudowany.

Wady. Dręczą go nierzadko nastroje ponure i chaotyczne. Zbyt łatwo poddaje się argumentom przeciwników – a swe zdolności i talenty rozprasza niepotrzebnie we wszystkich kierunkach. Pragnąłby zawsze wspomagać każdego, ale nie może zrozumieć tego, że możność skutecznego dopomagania innym rodzi się przede wszystkim z opanowania samego siebie.

Do czego powinien dążyć? Do przezwyciężenia swych złych nastrojów, co mu się w końcu powiedzie.

Ada Fijał urodzona 20 października 1976

Ada Fijał urodzona 20 października 1976


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×