20 maja: CZAS NA SUKCES! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

20 maja horoskop urodzeniowy

20 maja horoskop urodzeniowy

20 MAJA – NUMEROLOGICZNA 8

Sukces w biznesie jest jak jazda na rowerze. Albo jedziesz naprzód, albo upadasz – H. Jackson Brown
  • Idealny czas na ustanowienie sobie celów!
  • Znajdziesz dziś najlepsze rozwiązania, ponieważ 8 to silna wibracja powiązana z biznesem i sprawami materialnymi.
  • Możesz dużo osiągnąć dzięki determinacji i nowym pokładom energii, które w sobie odnajdziesz. Jeżeli pracowałeś ciężko nad jakimś projektem, może ci on teraz dostarczyć korzyści, na które liczyłeś.

GWIAZDY URODZONE 20 MAJA

  • Cher (1946) – amerykańska piosenkarka, producentka muzyczna, aktorka
  • Artur Wojdat (1968) – polski pływak, pierwszy polski medalista olimpijski w pływaniu wśród mężczyzn
  • Karol Okrasa (1978) – polski kucharz, osobowość telewizyjna

HOROSKOP NA 20 MAJA

Kto urodził się dnia 20 maja – jest zdecydowany, cierpliwy, wytrwały, praktyczny

Wyróżnia się swymi zdolnościami wykonawczymi. Jest dość konserwatywny, ale przy tym jego zainteresowania umysłowe są wszechstronne. Im dalej posuwa się w lata – tym bardziej staje się stały, nieugięty, zamknięty w sobie, poważny, nakazujący szacunek.

Trzeba jednak podkreślić, że mimo nieustępliwości odznacza się swymi gorącymi uczuciami. Jest to przeważnie dobrze usposobiony, przyjazny, sympatyczny, szlachetny człowiek.

Jego wewnętrzny charakter jest pełen godności i dość władczy. Ostrożny, rozważny – decyduje się powoli, ale jego zdanie jest zawsze solidne i ma duża wartość praktyczną.

Jest wielkim zwolennikiem piękna w przyrodzie zarówno jak i w sztuce – zwłaszcza lubi zbytek artystyczny, piękne otoczenie i piękną architekturę. Okazuje też sam nieraz zdolności artystyczne i konstrukcyjne, co przejawia się również i w kierunku architektonicznym.

Lubuje się w spełnianiu czynów sprawiających innym przyjemność i okazuje skłonności filantropijne. Jego największą wadą jest zbytnia chęć wypoczynku i niechęć da czynienia wysiłków. Ta tendencja do łatwego życia i inercji może narazić go na większe przykrości życiowe.

Do czego powinien dążyć. Niechaj stara się przezwyciężyć swą zmysłowość i przyciąganie materii, które tak silnie odczuwa- i wznieść duszę swą do wyżyn abstrakcji.

Niechaj więc stara się w życiu dopomóc sobie samemu podobnie jak dopomógł wielu innym. Człowieka tak urodzonego czeka zazwyczaj dość szeroki zakres wpływów życiowych – a jego wysiłki zostają nieraz uwieńczone powodzeniem.

Cher zbankrutowała?

Cher urodziła się 20 maja 1946


Cher kończy karierę

Cher kończy karierę

Cher zbankrutowała?

Cher zbankrutowała?

Cher

Cher

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×