2 marca: Okaż miłość! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

2 marca horoskop urodzeniowy

2 marca horoskop urodzeniowy

2 MARCA – NUMEROLOGICZNA 6

Okazywanie miłości, jak potem zrozumiałem, to coś więcej niż dwa słowa wymamrotane przed zaśnięciem. Miłość trzeba bez ustanku podsycać, pielęgnować choćby drobnymi codziennymi gestami – Nicholas Sparks

  • Dzień na okazywanie miłości i czułości.
  • Twoje emocje będą naznaczone troską i wielkodusznością.
  • Dziś niezwykle ważny będzie dom i rodzina.
  • Wycisz się i nie poddawaj presji…

ZNANI URODZENI 2 MARCA

  • Krzysztof Majchrzak (1948) – polski aktor filmowy i teatralny
  • Krzysztof Stelmaszyk (1959) – polski aktor dramatyczny i filmowy
  • Dorota Wellman (1961) – polska dziennikarka, prezenterka
  • Jon Bon Jovi (1962) – amerykański muzyk rockowy

HOROSKOP NA 2 MARCA

Kto urodził się dnia 2 marca – jest pokojowy, miłosierny – okazuje zamiłowania kolekcjonerskie.

Jego życie duchowe możne osiągnąć wysoki rozwój. Przejawia wówczas miłosierdzie, sprawiedliwość jak również delikatność, pokojowość i współczucie dla cierpień innych ludzi.

Lojalny w stosunku do swych przyjaciół – popiera ich czy w dobrym czy w złym. Ponieważ nie widzi błędów w postępowaniu osób, które kocha i zbytnio wierzy ich słowom lub obietnicom – stanowi to nawet – do pewnego stopnia – ujemną cechę jego charakteru.

Interesuje go nie tylko strona zewnętrzna życia, ale również i treść wewnętrzna oraz przeżycia duchowe. Pragnie przeniknąć zjawiska życiowe i odkryć ich treść istotną, doszukując się działania sił psychicznych i przyczyn zasadniczych.

Trzeba dodać, że przy tym wszystkim wykazuje doskonałe zdolności do interesów oraz zamiłowania kolekcjonerskie. Jego zwykła giętkość psychiczna i umiejętność dostosowywania się do warunków pozwala mu na zrozumienie i odczucie wewnętrzne wszelkich przejawów życia. Należy jednak zastrzec, że wszystkie powyższe określenia odnoszą się do typów wyższych, t. j. bardziej rozwiniętych jednostek.

Typ nierozwinięty – jest również wrażliwy i przejmujący się wszystkim co dzieje się dookoła, ale nie interesuje się sprawami ogólno ludzkimi i nie wykazuje szerszych zainteresowań – raczej prowadzi życie dość bierne, dając się unosić namiętnościom i okazując w życiu chwiejność i niezdecydowanie..

Taki człowiek pierwotny przejawia czasami niezwykły upór, niedostępny żadnym argumentom logicznym i nie da sobie wówczas nic wytłumaczyć. Im więcej go przekonywać – tym większą nieustępliwość okazuje. Trzeba dodać, że w sprawach umysłowych nie wykazuje wówczas zbytniej konsekwencji. Gdy przyswoi sobie wreszcie jakiś pogląd, który uprzednio zwalczał zaciekle – od razu poczyna twierdzić, że zawsze w to właśnie wierzył jak najgłębiej.

Co mu grozi. Ma wielkie aspiracje życiowe i przeważnie udaje mu się osiągnąć jakieś lepsze stanowisko. Gdy jednakże już wzniesie się wysoko – może się okazać, że właśnie wówczas zagrozi mu niebezpieczeństwo katastrofy, a w życiu jego mogą występować wtedy zamieszki i przykrości.

Dorota Wellman z kim poprowadzi Dzień Dobry Wakacje TVN

Dorota Wellman urodziła się 2 marca 1961 roku


Dorota Wellman ma sobowtóra

Dorota Wellman ma sobowtóra

Dorota Wellman z kim poprowadzi Dzień Dobry Wakacje TVN

Dorota Wellman z kim poprowadzi Dzień Dobry Wakacje TVN

Dorota Wellman - msza pożegnalna Andrzeja Wajdy

Dorota Wellman - msza pożegnalna Andrzeja Wajdy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×