2 maja: Czas na zwycięstwo! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

2 maja horoskop urodzeniowy

2 maja horoskop urodzeniowy

2 MAJA – NUMEROLOGICZNA 8

Ludzie w większości przypadków poddają się wówczas, gdy są już na progu zwycięstwa. Rezygnują tuż przed metą. W ostatniej minucie gry, na metr przed linią, za którą jest zwycięstwo – Henry Ross Perot
  • Idealny czas na spektakularny sukces, ponieważ 8 to silna wibracja związana z biznesem. Dziś możesz pokonać największe przeszkody.
  • Możesz dużo osiągnąć dzięki determinacji i nowym pokładom energii, które w sobie odnajdziesz. Jeżeli pracowałeś ciężko nad jakimś projektem, może ci on teraz dostarczyć korzyści, na które liczyłeś.

ZNANI URODZENI 1 MAJA

  • Bogusław Kaczyński (1942) – polski dziennikarz, publicysta (zm. 2016)
  • Wojciech Pszoniak (1942) – polski aktor teatralny i filmowy, pedagog
  • Donatella Versace (1955) – włoska projektantka mody
  • Małgorzata Ostrowska (1958) – polska piosenkarka rockowa
  • Norbi, właściwie Norbert Dudziuk (1972) – polski piosenkarz
  • David Beckham (1975) − angielski piłkarz

HOROSKOP NA 2 MAJA

Kto urodził się dnia 2 maja – silnie odczuwa wszelkie sympatie i antypatie.

Wytrwały, pracowity – ścisły jest w życiu, co przejawia się nawet w drobiazgach. Interesuje się studiami naukowymi, zarówno jak i doświadczeniami praktycznymi, ale jego zdolności intelektualne nie są nadzwyczajne.

Łączy w sobie stałość charakteru z dobrocią, ale przy tym może się również przejawiać wielka wiara w siebie w połączeniu z uporem, co potęguje się z wiekiem. Ale na ogół jest dość życzliwie usposobiony do ogółu ludzkości i ożywiają go dobre intencje.

Natura ta wykazuje nieraz różnorodne przeciwieństwa. Z jednej strony jest dogmatyczny, konserwatywny i ma wielkie pojęcie o samym sobie – a z drugiej znowu – potrafi się nieraz dostosować do swego otoczenia, a zwłaszcza tej części społeczeństwa, jaka go powołuje do czynu. Łatwo też może zająć stanowisko wysunięte, na którym będzie kierować innymi ludźmi.

Okazuje takt, stałość, dobroduszność i jest pełen oddania w przyjaźni, ale gdy mu się sprzeciwiać  – może okazywać dużą zawziętość, a doprowadzony do pasji, staje się wprost niepoczytalny.

Gdy jest nastrojony życzliwie, wówczas jest bardzo lojalny w stosunku do innych ludzi i pozostaje tak długo póki może nimi rządzić i kroczyć własną swą drogą.  Nie lubi mieszania się innych ludzi do jego spraw, a opór stawiany może go pobudzić do wielkiego gniewu. W ruchach dość powolny, potrafi sobie zawsze wynaleźć coś przyjemnego i nie opuszcza okazyj użycia dobrych rzeczy świata tego.

Ma dobrą pamięć. Odczuwa bardzo silnie wszelkie sympatie i antypatie, przy czym jednak najczęściej wydaje mu się, że osoby, do których czuje sympatię są jednostkami wybranymi, stojącymi bardzo wysoko moralnie. Ludzi zaś, którzy budzą jego antypatię uważa za nikczemników.

Jest to człowiek silnych uczuć. Sympatyczny z natury, ma oddanych przyjaciół, pragnie przypodobać się innym i umie wywołać życzliwe uczucia dla siebie pośród swego otoczenia. Trzeba też przyznać, że dąży najczęściej do pokoju i zgody powszechnej, a z osobami o podobnym charakterze chętnie zawiera związki.

Jest to jednostka dość pracowita i może się stać pożytecznym członkiem społeczeństwa, zadawalającym się tym, co przypadnie na jego dolę w życiu. Jest to natura pełna ufności w Opatrzność o usposobieniu wesołym i szczęśliwym.

David Beckham nie został wpuszczony do klubu w Hollywood

David Beckham urodził się 2 maja 1975 roku


David Beckham i Victoria Beckham (fot. ONS)

David Beckham i Victoria Beckham (fot. ONS)

David Beckham najseksowniejszym mężczyzną na świecie

David Beckham najseksowniejszym mężczyzną na świecie

David Beckham i jego syn Romeo Beckham (fot. ONS)

David Beckham i jego syn Romeo Beckham (fot. ONS)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×