2 czerwca: Nie narzekaj na problemy! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

2 czerwca horoskop urodzeniowy

2 czerwca horoskop urodzeniowy

2 CZERWCA – NUMEROLOGICZNA 9

Sztuka życia polega mniej na eliminowaniu naszych problemów, a bardziej na rozwijaniu się dzięki nim – Bernard Baruch
  • Poczujesz dziś silną potrzebę uwolnienia się od wszelkich ograniczeń.
  • Dobry czas na wychodzenie ze złudzeń, by pójść do przodu trzeba pozwolić sobie coś zakończyć. Jeśli coś cię ograniczało – powiedz sobie dość.
  • Nadszedł czas na ochronę najwyższych wartości i odnalezienie wolności.

GWIAZDY URODZONE 2 CZERWCA

  • Karolina Rosińska (1974) –  polska aktorka
  • Szymon Sędrowski (1977) – polski aktor
  • Katarzyna Stankiewicz (1977) –  polska piosenkarka

HOROSKOP NA  2 CZERWCA

Kto urodził się 2 czerwca – uczucia jego są prawe i stałe –  jest to człowiek szlachetny.

Odznacza się swą inteligencją. Pragnie on wszystko ująć przy pomocy myśli, rozumuje i wyjaśnia bardzo wymownie, wykazując zdolności krasomówcze i umiejętność w dowodzeniu. Jest to doskonały polemista. Posiada również i zdolności satyryczne i zręcznie potrafi bronić swego zdania, argumentując z wielkim sarkazmem i dowcipem.

Prawdę powiedziawszy – nieraz też zbytnio pewnym jest swej mądrości – wydaje mu się bowiem, że zawsze tylko on ma słuszność i że wie wszystko! Każdą rzeczą się interesuje i na wszystkim zna się po trochu – ale też najczęściej niczem nie zajmie się gruntownie…

Na jakiś czas daje mu zadowolenie to nieustanne zmienianie przedmiotów zainteresowania, potem jednakże napastuje go rozczarowanie.

Skłonnym jest do częstego zmieniania swego zdania. Nieraz też waha się pomiędzy dwoma wręcz przeciwnymi poglądami. Ta podwójność często występuje w jego życiu, a nawet i kobiety dzisiaj urodzone nieraz przeżywają dwa małżeństwa lub też kilka dłuższych związków.

Jednakże trzeba wyjaśnić, że mimo całej zmienności psychiki człowieka dziś urodzonego – uczucia jego są prawe i stałe – jest to bowiem człowiek szlachetny. Pełen nadziei, żyje więcej myślami aniżeli zmysłami i układa sobie ciągle projekty na przyszłość. Lubi też eksperymentować i okazuje zdolności do mechaniki.

Co mu grozi? Przede wszystkim grozi mu utrata osób ukochanych lub rozejście się z nimi. Wskutek okoliczności nie dających się przewidzieć – ominą go rozmaite pomyślne okazje życiowe. Dzięki swej lekkomyślności – może się narazić na przykrości i straty. Obrotny, intelektualny, pełen temperamentu, dobry mówca – jest jednocześnie nieufnym i wahającym się.

Może osiągnąć pewne uznanie społeczne dzięki swej działalności filantropijnej.

Kreacja: Michael Hekmat. Kasia Stankiewicz w koncercie Złote Opole na festiwalu w Opolu 2016 wykonała z Varius Manx utwór

Kasia Stankiewicz urodziła się 2 czerwca 1977 roku


Kasia Stankiewicz - Sylwester 2016 Warszawa

Kasia Stankiewicz - Sylwester 2016 Warszawa

Kasia Stankiewicz - Charytatywny koktajl u Joanny Krupy 2016

Kasia Stankiewicz - Charytatywny koktajl u Joanny Krupy 2016

Kreacja: Michael Hekmat. Kasia Stankiewicz w koncercie Złote Opole na festiwalu w Opolu 2016 wykonała z Varius Manx utwór

Kreacja: Michael Hekmat. Kasia Stankiewicz w koncercie Złote Opole na festiwalu w Opolu 2016 wykonała z Varius Manx utwór "Orła cień" (fot. AKPA)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×