19 LISTOPADA – CZAS NA ROZRYWKĘ! WSKAZÓWKI NUMEROLOG TEANO ORAZ HOROSKOP URODZENIOWY!

19listopada

19 listopada – numerologiczna 3

„”Sekretem sukcesu w życiu jest bycie gotowym na wykorzystanie okazji, gdy ta się pojawia”. –  Benjamin Disraeli

Postaw na siłę twojej osobowości – po prostu bądź sobą – a olśnisz wszystkich.

Liczba 3 jest kwintesencją wyrażania własnego „ja”.
Problemy odłóż na później, ponieważ jest to dzień zadowolenia i radości. Bez względu na to, co będzie się działo, bądź pełen akceptacji, a wszystko będzie dobrze!

[jwplayer mediaid=”438142″]

Gwiazdy urodzone 19 listopada:

  • Meg Ryan (1961) amerykańska aktorka
  • Jodie Foster (1962)  amerykańska aktorka i reżyserka filmowa
  • Paweł Stasiak (1967)  polski wokalista zespołu Papa Dance

Jakie są osoby z 19 listopada według astrologii?

Stały, skoncentrowany – ma dar przekonywania innych.

Najcharakterystyczniejszą jego cechą jest niezwykła intensywność we wszystkich przeżyciach, czy to fizycznych czy psychicznych. Wykazuje dążenie do potęgi, namiętność, pasję, a jego moc wewnętrzna musi się w jakiś sposób wyładować.

Dzień dzisiejszy oznacza urodzenie człowieka, którego przeznaczeniem jest branie bardzo aktywnego udziału w życiu publicznym. Duch jego jest dzielny, a umysł jest jednocześnie giętki i zwrotny, obdarzony potęgą autorytetu i łatwością w wyrażaniu swych myśli i zdolnością do przekonywania innych.

A jednocześnie jest to człowiek naturalny, towarzyski, używający życia całą pełnią.

Dziecko tak urodzone jest dobrze zbudowane, a jego organizm odznacza się dużą siłą życiową. Nadmiar energii fizycznej jaki je wypełnia, musi sobie znaleźć ujście jaknajszersze w życiu codziennym – inaczej może się to odbić na jego zdrowiu.

Ponieważ wykazuje skłonności do egoizmu, zawziętości, gniewu – należy je przyuczać do dzielenia się zabawkami i przyjemnościami z innymi dziećmi. Nierozwinięte i pozbawione dostatecznej opieki, dziecko takie staje się bardzo wojowniczym i wszczyna nieustanne spory z innymi dziećmi.

Stopniowo musi się nauczyć, że myśl jest lepszą bronią od pięści, a dzięki swej bystrościi zdolnościom niezwykłym – może osiągnąć wysoki poziom wykształcenia i kultury.

Może wyróżnić się w marynarce i wojskowości, zarówno jak w medycynie lub chemii, do których odczuwa wrodzone przyciąganie.

Kobieta urodzona dnia tego jest władcza i pewna siebie, a mąż który nie potrafi się jej przypodchlebiać i chwalić – może mieć dość trudne życie.

Jodie Foster urodzona 19 listopada 1962

Jodie Foster urodzona 19 listopada 1962


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×