19 czerwca: CZAS NA SUKCES! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

19 czerwca horoskop urodzeniowy

19 czerwca horoskop urodzeniowy

19 CZERWCA  – NUMEROLOGICZNA 8

Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz – Colin P. Sisson  
  • Idealny czas na ustanowienie sobie celów!
  • Znajdziesz dziś najlepsze rozwiązania, ponieważ 8 to silna wibracja powiązana z biznesem i sprawami materialnymi.
  • Możesz dużo osiągnąć dzięki determinacji i nowym pokładom energii, które w sobie odnajdziesz. Jeżeli pracowałeś ciężko nad jakimś projektem, może ci on teraz dostarczyć korzyści, na które liczyłeś.

GWIAZDY URODZONE 19 CZERWCA

  • Kathleen Turner (1954) – amerykańska aktorka
  • Paula Abdul (1962) – amerykańska piosenka, tancerka, choreograf
  • Małgorzata Lewińska (1971) – polska aktorka
  • Piotr Jankowski (1974) – polski aktor

HOROSKOP NA 19 CZERWCA

Kto urodził się 19 czerwca – jeśli opanuje  nerwowość — osiągnie w życiu doskonałe rezultaty.

Usposobienie jego jest szczere i otwarte, a umysł uzdolniony niezwykle. Okazuje wszechstronne zainteresowania i ma szerokie poglądy; jest to w ogóle człowiek utalentowany.

Wprawdzie żyje dużo wzruszeniami, a w kierunku materialistycznym okazuje duże zainteresowania, ale jego życie myślowe jest rozwinięte wybitnie. Okazuje przytem pewne zamiłowanie do życia wiejskiego i rolnictwa; jest zwolennikiem przyrody i chętnie podziwia jej piękno.

Bardzo wrażliwy, pracowity — potrafi umiejętnie zastosować swe zdolności w życiu praktycznym i wykorzystać je w pracy wytrwałej — dzięki czemu rozwijają się one i potęgują. Jego wytrwałe wysiłki zapewnią mu w końcu powodzenie.

Odznacza się swym trafnym poglądem na rzeczy i zdrowym rozsądkiem, a jego duże zdolności w  kierunku czysto abstrakcyjnym i filozoficznym mogą z niego stworzyć wybitnego uczonego.

Do czego powinien dążyć? Dla jego szczęścia i wygody życiowej potrzebnym jest niezbędnie, aby odzwyczaił się od swej nerwowości i oduczył od wpadania w stany rozstroju psychicznego i  zamieszania — do czego nieraz wykazuje skłonności.

Powinien zawsze dążyć do panowania nad swymi myślami – zamiast być ich niewolnikiem, unoszonym bezsilnie w różnych kierunkach. Dopiero bowiem wówczas, gdy stanie się panem swego życia myślowego – będzie mógł osiągnąć pełnię swego rozwoju i wykorzystać odpowiednio swe wybitne zdolności. Organizm jego jest dość mocny i zdrowy.

Chociaż koleje jego losu zazwyczaj są zmienne — czeka go w życiu powodzenie, liczna rodzina i oddani przyjaciele.

Paula Abdul na American Music Awards 2015

Paula Abdul urodziła się 19 czerwca 1962 roku


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×