13 marca: Postaw sobie cele! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

13 marca horoskop urodzeniowy

13 marca horoskop urodzeniowy

13 MARCA – NUMEROLOGICZNA 8

 Duże cele dają duże rezultaty – Mark Victor Hansen
  • Idealny czas na ustanowienie sobie celów!
  • Znajdziesz dziś najlepsze rozwiązania, ponieważ 8 to silna wibracja powiązana z biznesem i sprawami materialnymi.
  • Możesz dużo osiągnąć dzięki determinacji i nowym pokładom energii, które w sobie odnajdziesz. Jeżeli pracowałeś ciężko nad jakimś projektem, może ci on teraz dostarczyć korzyści, na które liczyłeś.

ZNANI URODZENI 13 MARCA

  • Emil Karewicz (1923) – polski aktor teatralny, filmowy i radiowy
  • Dana Delany (1956) – amerykańska aktorka
  • Przemysław Bluszcz (1970) – polski aktor
  • Marcin Najman (1979) – polski bokser
  • Kaya Scodelario (1992) – brytyjska aktorka i modelka

HOROSKOP NA 13 MARCA

Kto urodził się dnia 13 marca – jest usposobiony krytycznie – nie podlega przesądom, a mimo to nie widzi błędów swych bliskich.

Decyduje się powoli – lecz potem wytrwale realizuje swe postanowienia. Usposobienie jego jest bardzo ustępliwe – ale raz rozgniewany – trudno się uspakaja. Nigdy jednak nie jest mściwy nie okazuje nienawiści – raczej szlachetność i prawość.

Na ogół dość harmonijny, o dużych zdolnościach analitycznych i krytycznych, może być czasami niespokojny, nerwowy, nieuważny. W pracy zawodowej jest gorliwy.

Morze wywiera nań wpływ przyciągający – w ogóle lubi wodę, sporty wodne i spacery nad wodą. W związku z wodą, płynami, żeglugą lub narkotykami albo muzyką – może osiągnąć powodzenie.

Urodziny dzisiejsze wykazują właściwości podwójne.
 Jedna strona tego charakteru – to silna indywidualność o określonym celu w życiu, posiadająca wysokie ideały i obdarzona dużą intuicją, pozwalającą nieraz na trafne przewidywanie wydarzeń, jakie mają nastąpić. Z drugiej strony tak urodzony człowiek może okazywać słabość, która przejawia się w życiu nieostrożnym, w uganianiu się za rozrywkami, hazardem i emocjami.

Jak wychować dziecko tak urodzone. Należy je odzwyczajać od marnotrawstwa. Najlepiej dawać mu nieco pieniędzy i żądać potem ścisłego rachunku z ich użycia. Dziecko zacznie sobie wówczas zdawać sprawę z wartości środków materialnych.

Lubi przygody życiowe
 i nie widzi często błędów osób, z którymi łączą go uczucia i sympatie. Zazwyczaj posiada wpływowych i  potężnych przyjaciół, którzy darzą go swym poparciem. Majątek jednak zawdzięczać będzie samemu sobie. Przeważnie ma dość liczną rodzinę, dzieci zazwyczaj kilkoro, a często zawiera dwa małżeństwa.
Jest tak wrażliwy, że nieraz nie potrafi odróżnić własnych uczuć od cudzych, jakie mu się narzucają i potrafią całkowicie opanować jego osobowość.

Jego indyferencja może być z jednej strony spokojem umysłu przekonanego o niewzruszonej pewności realizowania się jego zamierzeń, a z drugiej strony – może to być tylko zwykłą bierność i nieostrożność lub brak szerszych zainteresowań.

Człowiek może okazywać słabość, która przejawia się w życiu nieostrożnym, w uganianiu się za rozrywkami, hazardem, emocjami, wzruszeniami lub też w obojętności, jaka powstaje w braku szerszych zainteresowań i przejawia się w próżności lub samouwielbieniu.

Kaya Scodelario urodziła się 13 marca 1992 roku

Kaya Scodelario urodziła się 13 marca 1992 roku


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×