Wirtualna Polska

13 marca: Postaw sobie cele! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

13 marca: Postaw sobie cele! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

13 marca horoskop urodzeniowy

13 MARCA – NUMEROLOGICZNA 8

 Duże cele dają duże rezultaty – Mark Victor Hansen
  • Idealny czas na ustanowienie sobie celów!
  • Znajdziesz dziś najlepsze rozwiązania, ponieważ 8 to silna wibracja powiązana z biznesem i sprawami materialnymi.
  • Możesz dużo osiągnąć dzięki determinacji i nowym pokładom energii, które w sobie odnajdziesz. Jeżeli pracowałeś ciężko nad jakimś projektem, może ci on teraz dostarczyć korzyści, na które liczyłeś.
Wirtualna Polska

ZNANI URODZENI 13 MARCA

  • Emil Karewicz (1923) – polski aktor teatralny, filmowy i radiowy
  • Dana Delany (1956) – amerykańska aktorka
  • Przemysław Bluszcz (1970) – polski aktor
  • Marcin Najman (1979) – polski bokser
  • Kaya Scodelario (1992) – brytyjska aktorka i modelka

HOROSKOP NA 13 MARCA

Kto urodził się dnia 13 marca – jest usposobiony krytycznie – nie podlega przesądom, a mimo to nie widzi błędów swych bliskich.

Wirtualna Polska

Decyduje się powoli – lecz potem wytrwale realizuje swe postanowienia. Usposobienie jego jest bardzo ustępliwe – ale raz rozgniewany – trudno się uspakaja. Nigdy jednak nie jest mściwy nie okazuje nienawiści – raczej szlachetność i prawość.

Wirtualna Polska

Na ogół dość harmonijny, o dużych zdolnościach analitycznych i krytycznych, może być czasami niespokojny, nerwowy, nieuważny. W pracy zawodowej jest gorliwy.

Morze wywiera nań wpływ przyciągający – w ogóle lubi wodę, sporty wodne i spacery nad wodą. W związku z wodą, płynami, żeglugą lub narkotykami albo muzyką – może osiągnąć powodzenie.

Urodziny dzisiejsze wykazują właściwości podwójne.
 Jedna strona tego charakteru – to silna indywidualność o określonym celu w życiu, posiadająca wysokie ideały i obdarzona dużą intuicją, pozwalającą nieraz na trafne przewidywanie wydarzeń, jakie mają nastąpić. Z drugiej strony tak urodzony człowiek może okazywać słabość, która przejawia się w życiu nieostrożnym, w uganianiu się za rozrywkami, hazardem i emocjami.

Jak wychować dziecko tak urodzone. Należy je odzwyczajać od marnotrawstwa. Najlepiej dawać mu nieco pieniędzy i żądać potem ścisłego rachunku z ich użycia. Dziecko zacznie sobie wówczas zdawać sprawę z wartości środków materialnych.

Lubi przygody życiowe
 i nie widzi często błędów osób, z którymi łączą go uczucia i sympatie. Zazwyczaj posiada wpływowych i  potężnych przyjaciół, którzy darzą go swym poparciem. Majątek jednak zawdzięczać będzie samemu sobie. Przeważnie ma dość liczną rodzinę, dzieci zazwyczaj kilkoro, a często zawiera dwa małżeństwa.
Jest tak wrażliwy, że nieraz nie potrafi odróżnić własnych uczuć od cudzych, jakie mu się narzucają i potrafią całkowicie opanować jego osobowość.

Jego indyferencja może być z jednej strony spokojem umysłu przekonanego o niewzruszonej pewności realizowania się jego zamierzeń, a z drugiej strony – może to być tylko zwykłą bierność i nieostrożność lub brak szerszych zainteresowań.

Człowiek może okazywać słabość, która przejawia się w życiu nieostrożnym, w uganianiu się za rozrywkami, hazardem, emocjami, wzruszeniami lub też w obojętności, jaka powstaje w braku szerszych zainteresowań i przejawia się w próżności lub samouwielbieniu.

Kaya Scodelario urodziła się 13 marca 1992 roku

Kaya Scodelario urodziła się 13 marca 1992 roku

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×