13 GRUDNIA – DZIEŃ MA GŁĘBOKIE PRZEMYŚLENIA… JAK GO WYKORZYSTAĆ?

13 grudnia

13 grudnia – numerologiczna 7

„Twój świat to nic innego, jak wszystkie maleńkie rzeczy które zostawiłeś za sobą ..”  Clint Eastwood

Wibracja dnia sprzyja dogłębnym przemyśleniom. Pozwól sobie na chwile ciszy i odosobnienia, zrozumiesz wtedy to, co jest naprawdę istotne…

Doskonała intuicja, przenikliwość, a do tego wspaniały zmysł obserwacji, pomogą dziś odczytać intencje innych.

Klarowność myśli i wynikające z niej postanowienia pomogą ci uporządkować sprawy i otworzą cię na sukces!

[jwplayer mediaid=”450551″]

Gwiazdy urodzone 13 grudnia:

  • Ewa Gawryluk (1967) polska aktorka
  • Agnieszka Włodarczyk (1980) polska aktorka, piosenkarka
  • Otylia Jędrzejczak (1983) polska pływaczka Mistrzyni olimpijska, świata i Europy
  • Joanna Moro (1984) – litewska aktorka filmowa i teatralna narodowości polskiej

Jakie są osoby z 13 grudnia według astrologii?

Urodzony 13 grudnia posiada umysł ostry, satyryczny.

Urodziny te wskazują na człowieka obdarzonego zdolnościami wysokiego rodzaju, umiejętnością panowania nad sobą oraz sprawowania władzy nad innymi.

Dobry, nieco zarozumiały, dążący do uduchowienia – lubi piękne gesty a zdolnym jest również do czynów szlachetnych, co może mu przynieść uznanie ogólne.

Nienawidzi wszystkiego co nieuczciwe, niskie, marne. Zawsze jest bardzo towarzyski i chętnie ma przy sobie kogoś, komu może wypowiadać swe myśli, lecz sam nie zawsze ma cierpliwość wysłuchiwania innych.

Niespokojny, ale zawsze pełen ufności – ma przyrodzona skłonność do zmieniania miejsca pobytu, co łącznie z jego wielka towarzyskością – ułatwia mu wszelkie wystąpienia publiczne.

Wykazuje skłonność do zaciętości w poglądach. Umysł jego jest ostry, satyryczny, a chociaż może wykazywać tendencje konserwatywne – nie zmniejsza to w niczym jego zamiłowania do wolności i niezależności.

Wady tych urodzin – to przede wszystkim niezwracanie uwagi na opinię i nie liczenie się z ludźmi. Wady te łatwo mogą być darowane przez otoczenie, bowiem człowiek urodzony dnia tego ma charakter całkiem przejrzysty, pozbawiony zazdrości i mściwości: łatwo go przejrzeć na wylot. Nawet gdyby chciał kogoś wywieść w pole nie może tego uczynić z powodzeniem, gdyż kłamstwa zazwyczaj mu się nie udają.

Jak wychować dziecko tak urodzone. Powinno być dobrze odżywiane i mieć całkowitą swobodę ruchów – aby jego wrodzona aktywność i przedsiębiorczość mogła się wyładować. Wychowując je należy się również liczyć z jego niezwykłą wrażliwością i gorącymi uczuciami, – które powinny się w życiu rozwijać. Gdy kochające serce takiego dziecka zostanie zrażone – wówczas pogrąża się ono w krytykowaniu siebie samego i otoczenia i staje się tak zwanym „enfant terrible” a jego nadmiernie szczere uwagi i komentarze nie oszczędzają wówczas nikogo. Znajduje jakby zadowolenie w odkrywaniu błędów i słabością innych ludzi.

Otylia Jędrzejczak urodzona 13 grudnia 1983

Otylia Jędrzejczak urodzona 13 grudnia 1983


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×