12 października – jaki to jest dzień? Konkretne decyzje i co jeszcze?

12pazdziernika

12 października – numerologiczna 4

Dziś mamy dzień o wibracji 4!  Dzień konkretów oraz stanowczych posunięć. Poczujesz w sobie moc decydowania. Trójka z dnia nada lekkości myślom i działaniom – dzięki temu znajdziesz proste rozwiązania na wszystko, co było trudne…

Dobry dzień na długoterminowe plany, pomyśl więc jakie zmiany wprowadzą w twoje życie harmonię.

„W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie. Chodzi o to by, nauczyć się tańczyć w deszczu.” Vivian Green

Gwiazdy urodzone 12 października:

  • Monika Dryl (1979) polska wokalistka, aktorka
  • Rafał Zawierucha (1986) polski aktor ( Miasto 44, Bogowie, Przyjaciółki)

Jakie są osoby z 12 października według astrologii?

Urodzony 12 października jest władczy, pewny siebie – jest zwolennikiem nowych poglądów.

W jakimkolwiek położeniu życiowym by się nie znalazł – wykazuje cechy charakterystyczne człowieka władczego, dążącego do panowania. To też los innych ludzi prędzej czy później staje się zależnym od jego woli. Posiada on tyle siły wewnętrznej i potęgi charakteru oraz pewności moralnej, że w końcu będzie tryumfował nad swymi rywalami i przeciwnikami. Dumny, ambitny – pragnie posiąść ogólne uznanie i zyskać powszechny szacunek.

Jest to człowiek dążący do tego, aby prowadzić życie intensywne, pełne napięcia. Gorący zwolennik nowych poglądów – może w tym kierunku dochodzić nawet do fanatyzmu. Trzeba dodać, że interesuje się również filozofią i zagadnieniami abstrakcyjnymi.

Dąży do zrobienia kariery z wielkim taktem i wytrwałością. Jest to zresztą prawdziwie szlachetny człowiek, poważny i opanowany. To też najczęściej w jego życiu tak się wszystko wreszcie ułoży, że zajmie dobre stanowisko, zabezpieczone odpowiednio materialnie.

Żyje dość długo i nieraz pędzi życie beztroskie, o ile uda mu się opanować napady melancholii, jakim czasami podlega. Dzięki swym własnym wysiłkom i pracy wytrwałej – może osiągnąć powodzenie i zadowolenie wewnętrzne. Niechaj jednak nie szuka szczęścia na innych drogach – gdyż nadzieje jego wówczas mogą zostać zawiedzione.

Kobieta urodzona dnia tego jest niższego wzrostu aniżeli mężczyzna – ma ładną cerę i jest dobrze zbudowana. Ma miły głos jest dowcipna, często się śmieje – umie również ocenić wesołość i dowcip innych. Pełna wdzięku – ma ładne ręce i współczujące serce, litujące się nad cierpiącymi i potrzebującymi pomocy. Mąż nieraz nie rozumie jej subtelnej natury i dokucza jej zazdrością.

Co mu grozi? Że okoliczności życiowe zmuszą go do pracy długiej i ciężkiej, która mu na ogół przyniesie tylko niewielkie rezultaty.

Monika Dryl - urodzona 12 października 1979

Monika Dryl – urodzona 12 października 1979


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×