11 października! Dzień zadowolenia i radości! Zobacz jak go wykorzystać!

11pazdziernika

11 października – numerologiczna 3

Uśmiechaj się – 3!
Poczujesz jaką magnetyczną moc ma twój dobry nastrój!
Postaw na siłę twojej osobowości – po prostu bądź sobą, a olśnisz wszystkich. Liczba 3 jest kwintesencją wyrażania własnego „ja”.

Problemy odłóż na później, ponieważ jest to dzień zadowolenia i radości. Bez względu na to, co będzie się działo, bądź pełen akceptacji, a wszystko będzie dobrze!

Gwiazdy urodzone 11 października:

  • Olga Lipińska (1938) polska reżyserka i satyryk
  • Katarzyna Chrzanowska (1963) polska aktorka (Adam i Ewa, Pierwsza miłość, Prawo Agaty)
  • Tomasz Jachimek (1973) polski artysta kabaretowy, konferansjer

Jakie są osoby z 11 października według astrologii?

Urodzony 11 października jest delikatny, uprzejmy – jest przywiązany do swego ogniska domowego.

Za swą uczynność i prawość uczuć jest lubianym powszechnie. b. Dużo ma w sobie spokojnej opanowanej siły i wytrwałości.

Przyjazny, uprzedzający – zawsze gotów jest do okazywania pomocy i to zarówno swym przyjaciołom jak i dalszym znajomym. Szybko się orientuje w charakterach ludzkich – ale trzeba dodać, że nieraz już zbytnio polega na sobie pod tym względem, co może go wreszcie narazić na obmowę.

Odznacza się swym poczuciem piękna i przywiązaniem do ogniska domowego. Nierzadko posiada jakieś specjalne uzdolnienia w kierunku artystycznym, a jeżeli nie zostanie malarzem kolorystą to wówczas staje się malarzem słów; jego styl jest wtedy niezwykle barwnym, wyrazistym i obrazowym.

Małżeństwo, które zawiera dość wcześnie często poprzedza dłuższa przyjaźń. W życiu rodzinnym wykazuje dużo stałości i wytrwałości w spełnianiu swych obowiązków.

Jego przeżycia miłosne – zresztą dość liczne – są na ogół spokojne i nie sprowadzają silniejszych wstrząśnień. Dzieci przeważnie ma niewiele. Może być narażonym na nieporozumienia z krewnymi. Otoczony przyjaciółmi i bliskimi używa doczesnego szczęścia. Zadowolony z życia – najczęściej staje się w końcu właścicielem jakiejś nieruchomości.

Co mu grozi? Czekają go przykrości przez podwładnych.

Wady. Nieraz zwleka, odkłada i waha się w sposób jak najbardziej uprzykrzony wówczas, gdy sytuacja wymaga działania energicznego i prostolinijnego. Chociaż posiada zarówno takt jak i zdolności dyplomatyczne ale wówczas wydają się one być niepewnością i tchórzostwem moralnym. Nieraz też jest zbyt powierzchownym, prześlizguje się po z powierzchni zjawisk życiowych – unikając głębi.

Olga Lipińska urodzona 11 października 1938

Olga Lipińska urodzona 11 października 1938


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×