Wirtualna Polska

1 STYCZNIA 2017! SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

1 STYCZNIA 2017! SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

1 stycznia – numerologiczna 3

„Miłość jest skrzydłem, które Ten dał człowiekowi, aby ten mógł wzlecieć do Niego.” Michał Anioł

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Dziś miłość i uczucia wysuną się na pierwszy plan.

Wirtualna Polska

Wyrażaj swoje uczucia a odczujesz silne więzi z bliskimi.

Zmartwienia lub poważne problemy odłóż na później, bo jest to dzień zadowolenia i radości. Bez względu na to, co będzie się działo, bądź pełen akceptacji, a wszystko będzie dobrze. Nie zwracaj uwagi na to, co złe. Nic nie będzie mogło wywołać w tobie smutku, jeżeli na to nie pozwolisz.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

[jwplayer mediaid=”459814″]

Gwiazdy urodzone 1 stycznia:

  • Ewa Kasprzyk (1957) polska aktorka
  • Aldona Orman (1968 ) – polska aktorka filmowa i teatralna
  • Olga Borys (1974) – polska aktorka
  • Rafał Maćkowiak (1975) – polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny
  • Andrzej Andrzejewski (1976) – polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny
  • Dawid Kwiatkowski (1996) polski piosenkarz, bloger
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jakie są osoby z 1 stycznia według astrologii?

Urodzony 1 stycznia jest mądry, rozważny, cierpliwy – jest urodzonym przywódcą i organizatorem.

Wirtualna Polska

Ostrożny, opanowany – lubi studiować poważne zagadnienia; tam gdzie inni nie dostrzegają nic zgoła – on widzi ważne wskazówki dotyczące biegu wydarzeń życiowych.

Jest to człowiek rozważny, a jego życie i dzieło skoncentrowane jest w pracy ukrytej przed wzrokiem tumu. Stara się wszelkimi sposobami utrzymać swe zdobycze materialne i czyni wysiłki, aby nie stracić majątku – ale mimo to grożą mu straty i to poważne.

Ludzie zajmujący się głębokimi filozoficznymi spekulacjami i niezwykłymi studiami; cieszą się jego zaufaniem. Usposobienie jego jest opiekuńcze – troszczy się o dobrobyt i powodzenie innych. Jest to człowiek szlachetny – dobroczyńca ubogich i obrońca bezbronnych. Nie lubi pochlebstw. Ma zamiłowanie do polowania. Chętnie dużo mówi, ale daru wymowy nie posiada.

Czego się strzec winien? Niechaj unika wszystkiego, co zbyt ekscentryczne i nie oddala się zbytnio od wymagań logiki i zdrowego rozsądku. Niechaj się strzeże niebezpieczeństw, które mogą mu grozić w nocy.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Ambitny – dąży w życiu nieustannie naprzód. Cel swój życiowy osiąga przeważnie przez wytrwałą pracę, dzięki swej pilności i pracowitości. Nieraz też czuje się pokrzywdzonym lub wydaje mu się że jego zasługi zbyt mało są uznawane; co powoduje dużo niepotrzebnego podrażnienia. Mimo, że na ogół jest bardzo poważny – ma poczucie dowcipu i lubi czytać humorystyczne opowieści.

Wady tych urodzin: mściwość, zaciętość, ponurość.

Wirtualna Polska

Zalety: sprawiedliwość, czystość, prawość, pracowitość.

Kobieta w dniu tym urodzona jeszcze lepiej prowadzi interesa od mężczyzny; jest bardzo dyskretną, ostrożną i oszczędną panią domu okazując dużo dobrego smaku w urządzeniu mieszkania oraz zręczność w prowadzeniu gospodarstwa. Potrafi ona sprawować skutecznie rządy nad innymi i może stać na czele instytucji zatrudniającej wielu ludzi.

Kto urodził się w tym dniu – posiada przyrodzone zdolności pedagogiczne i cierpliwie zajmuje się najdrobniejszymi szczegółami. Taki nauczyciel dobrze sobie zdaje sprawę ze zdolności swych uczni i nie wymaga od dziecka siedmioletniego tego, co może dokonać dziecko starsze. Bardzo praktyczny w swych metodach nauczania – jest uprzejmy dla swych uczni, którzy mu są oddani i pragną uczynić jak największe postępy jedynie tym celu, aby mu się przypodobać.

Ewa Kasprzyk urodzona 01 stycznia 1957

Ewa Kasprzyk urodzona 01 stycznia 1957

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×