Jak doskonale pamiętają fani aktorskiego duetu, Małgorzata i Artur wspólnie zaczynali pracę na planie Na dobre i na złe. Choć z serialem rozstali się na dobre ponad 6 lat temu, to właśnie wokół ich postaci, od pierwszego sezonu show, budowano cały scenariusz. Fani pokochali ten niezwykle dynamiczny duet, nic więc dziwnego, że w internecie aż huczy. W rytmie serca na nowo połączy aktorów na planie i szybko uwikła ich w bardzo skomplikowaną sytuację - nie będzie romantycznego pojednania, będą za to demony przeszłości ścigające Olgę.
Wygląda na to, że uczucie między bohaterką Małgorzaty, a jej byłym ukochanym, w którego wcieli się Artur, nie wygasło ostatecznie. To, jak można sobie wyobrazić, nie zwiastuje niczego dobrego. Ktoś poczuje się zagrożony, a dawne sekrety wyjdą na jaw.
Będziecie oglądać?