NewsyArtur Barciś pokazał syna. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak ogień i woda, ale spójrzcie na ich rysy twarzy!

Artur Barciś pokazał syna. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak ogień i woda, ale spójrzcie na ich rysy twarzy!

Artur Barciś
Artur Barciś

09.05.2022 15:00, aktual.: 09.05.2022 16:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Artur Barciś to aktor, którego kreacje artystyczne zna każdy Polak. Na ekranie zadebiutował pod koniec lat 70. Zagrał w bardzo znanych i docenionych filmach i serialach, takich jak m.in.: Znachor, Krótki film o zabijaniu, Rozmowy kontrolowane, Krótki film o miłości, Tulipan, Pułkownik Kwiatkowski, Sztuka kochania, Miodowe lata Ranczo.

Większość widzów kojarzy go z tych dwóch ostatnich produkcji, gdzie zagrał kolejno – fajtłapowatego Tadeusza Norka i cynicznego Arkadiusza Czerepacha.

W życiu prywatnym Barciś jest mężem Beaty. Para ma razem jedno dziecko: syna Franciszka, który ma dziś 33 lata. Jego tata raczej nie narażał go na zainteresowanie mediów, gdy był on młodszy. Teraz obaj panowie pojawili się w telewizji.

Artur Barciś pokazał syna. Jak wygląda 33-letni Franciszek?

Artur i Franciszek przyszli do programu Demakijaż – talk-show stacji Polsat Cafe, którego gospodarzem jest Krzysztof Ibisz. Widzowie będą mieli dzięki temu szansę poznać bliżej 33-letniego syna gwiazdora. Jak się okazuje, również i on związał życie z branżą filmową. Podobnie jak mama, pracuje jako montażysta, a ponadto zajmuje się grafiką komputerową.

33-latek ułożył sobie życie prywatne. W 2014 roku wszedł w związek małżeński z Joanną Żydowicz  (córka Marka Żydowicza, organizatora festiwalu Camerimage). Trzy lata później para powitała na świecie syna Gustawa, co dziadek przyjął z wielką radością.

Ojciec i syn rozmawiali z Ibiszem o tym, jak budować relacje z bliskimi, pozwalać dzieciom na samodzielne decyzje, świętować wspólne sukcesy, wspierać i inspirować. Niestety jeszcze nie wiadomo, kiedy będzie można obejrzeć odcinek formatu z ich udziałem.

W galerii pod tekstem zobaczycie efekty sesji zdjęciowej wykonanej podczas nagrywania talk-show. Oczywiście zobaczycie na nich Artura i Franciszka Barcisiów, ale również prowadzącego, wspomnianego już wcześniej Krzysztofa Ibisza, który wyszedł na zdjęciach równie korzystnie.

Dostrzegacie podobieństwo między ojcem i synem? Naszym zdaniem panowie, choć może nie wyglądają jak bliźniacy, mają do siebie bardzo podobne rysy twarzy, spojrzenia i nosy. Również gęsty zarost pokazuje, że mamy do czynienia z rodziną. Obu panów serdecznie pozdrawiamy.

 • Artur Barciś, Franciszek Barciś i Krzysztof Ibisz
 • Artur Barciś i Franciszek Barciś
 • Artur Barciś i Franciszek Barciś
 • Artur Barciś
 • Artur Barciś i Franciszek Barciś
 • Franciszek Barciś
 • Artur Barciś, Franciszek Barciś i Krzysztof Ibisz
 • Artur Barciś, Franciszek Barciś i Krzysztof Ibisz
 • Artur Barciś i Franciszek Barciś
 • Artur Barciś i Franciszek Barciś
 • Artur Barciś i Franciszek Barciś
[1/11] Artur Barciś, Franciszek Barciś i Krzysztof Ibisz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także