NewsyArtur Barciś kupił żonie luksusowy samochód. Zdradził, z jakiej okazji. "Nie na Gwiazdkę"

Artur Barciś kupił żonie luksusowy samochód. Zdradził, z jakiej okazji. "Nie na Gwiazdkę"

Artur Barciś
Artur Barciś
13.12.2023 12:12

Artur Barciś to znany aktor, który komercyjny sukces odniósł w dużej mierze za sprawą roli w "Miodowych latach". Serca widzów podbił także jako niezapomniany Czerepach z kultowego "Rancza". Prywatnie gwiazdor od 37 lat żyje w szczęśliwym małżeństwie. Właśnie pochwalił się, że kupił żonie luksusowy samochód. Z jakiej okazji postanowił być tak hojny?

Artur Barciś kupił żonie luksusowy samochód. Zdradził, z jakiej okazji zrobił jej prezent

Artur Barciś wielokrotnie podkreślał, że z żoną Beatą połączyło go uczucie na całe życie. Nic dziwnego, że stara się rozpieszczać ukochaną. Na swoim profilu na Facebooku aktor pokazał zdjęcie, na którym pozuje przy luksusowym samochodzie marki Audi ze wstążką. Okazuje się, że auto jest "zapakowane", ponieważ jest prezentem dla żony gwiazdora "Rancza". Podkreślił, że nie kupił go z okazji zbliżających się świąt.

Kupiłem żonie fajne autko. Nie na Gwiazdkę. Z miłości — poinformował.

Hojny gest zakochanego aktora rozczulił internautów, którzy zasypali profil Barcisia komplementami.

Artur Barciś rozczulił internautów. Sprawił żonie bardzo drogi prezent

Użytkownicy Facebooka nie ukrywali, że ich zdaniem gwiazdor "Rancza" pięknie się zachował. Nie chodziło wyłącznie o wartość prezentu, ale fakt, że myśli o szczęściu żony nie tylko od święta. Pod wrażeniem była między innymi koleżanka aktora po fachu, Magdalena Zawadzka.

Dla żony najlepsze życzenia, a dla ciebie serdeczności za hojny prezent! - napisała. - Piękny gest, to jest mąż, super (...) Ma szczęście, że ma takiego kochającego męża (...) Jest pan super gość pod każdym względem (...) Panie Arturze, panie Czerepach, jak pan mi zaimponował — wtórowali internauci.

Ciekawe, co w takim razie żona Artura Barcisia znajdzie pod choinką.

Artur Barciś
Artur Barciś
Artur Barciś
Artur Barciś
Artur Barciś data urodzenia, wiek
Artur Barciś data urodzenia, wiek
Artur Barciś
Artur Barciś
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także