NewsyWinnica za granicą, pałac we Francji, dworek we Włoszech… O majątku Antoniny Turnau i Marka Kondrata krążą legendy! Wreszcie pojawił się oficjalny komentarz

Winnica za granicą, pałac we Francji, dworek we Włoszech… O majątku Antoniny Turnau i Marka Kondrata krążą legendy! Wreszcie pojawił się oficjalny komentarz

Antonina Turnau, Marek Kondrat
Antonina Turnau, Marek Kondrat
Elwira Szczepańska
02.04.2023 07:00, aktualizacja: 02.04.2023 08:44

Marek Kondrat i Antonina Turnau stronią od brylowania na salonach. Ich publicznym wystąpieniom zwykle towarzyszy wyjątkowy powód. Tak samo jest z wywiadami. Tym razem jednak żona aktora zdecydowała się na szczerą rozmowę. Otworzyła się przed Mateuszem Szymkowiakiem dla Fashion Magazine.

Antonina Turnau – wywiad dla Fashion Magazine

Antonina Turnau jest od swojego męża młodsza o 37 lat. W 2018 roku na świat przyszła córka pary, która otrzymała imię Helena. Córka Grzegorza Turnaua wielokrotnie była poddawana krytyce. Jest jednak bardzo silną osobowością. Nie czuje, żeby wybór własnej ścieżki życiowej wymagał od niej jakichś poświęceń.

Napisała do mnie kiedyś dziewczyna, że jest w podobnej sytuacji życiowej, że wybrała partnera i też chodzi o dużą różnicę wieku. Jej wyboru nie akceptowała rodzina, była w rozterce, nie wiedziała, co zrobić. Kompletnie nie potrafiłam się do tego odnieść z własnej perspektywy. Nie mam poczucia, żebym dokonała w życiu jakichś trudnych wyborów, nie mam poczucia, żebym coś poświęciła. Mam wokół kochających, wspierających ludzi. A w swoich, być może dla niektórych odważnych, wyborach zawsze czułam pełną akceptację najbliższych.

Kobieta zdradziła także co nieco na temat miłości do wina — rozmowa odbyła się w winiarni małżonków — i legendarnego luksusu, w jakim żyją:

Nie sposób nie zakochać się w winie, słuchając, jak opowiada o nim mój mąż! To fascynujący świat i jestem szczęśliwa, że często mogę Markowi towarzyszyć w podróżach i podczas degustacji. Nawet jeśli niektóre historie słyszę nie po raz pierwszy, zawsze mnie uwodzą.

Po tym Mateusz Szymkowiak zagaił, nawiązując do spekulacji na temat rzekomego majątku pary:

To prawda, że sami macie winnicę za granicą?Nie to, żebym czytała wszystko na nasz temat, ale naprawdę większość to nieprawda. Nie, nie mamy winnicy o odpowiedziała – odparła córka Turnaua.To pewnie opowieść o pałacu we Francji też jest zmyślona? – kontynuował dziennikarz.
Antonina Turnau w sesji dla Fashion Magazine
Antonina Turnau w sesji dla Fashion Magazine
A jak myślisz? – odpowiedziała pytaniem Antonina.I dworku we Włoszech też nie macie?No niestety nie – zakończyła i zdaje się, że raz na zawsze ukróciła legendy na temat majątku małżonków.

Żona Marka Kondrata wyznała także, jak najlepiej odpoczywają:

Mamy dom w Hiszpanii, więc gdy tylko pojawia się ochota na wyjazd, jedziemy właśnie tam, trochę „pomieszkać”. Ostatnio pokochaliśmy też Beskid. Jest tam taka chatka, w której nie ma zasięgu: ani telefonu, ani internetu, o telewizji nie wspominając. Nigdzie tak wspaniale nie wypoczywam. Totalny reset.

W rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem Antonina Turnau bardzo się otworzyła. Zdradziła nie tylko wiele szczegółów ze swojego prywatnego życia, czego nie zwykła robić, ale także projektu, którym się obecnie zajmuje. Całej rozmowie, którą można przeczytać w najnowszym numerze Fashion Magazine, towarzyszy sesja zdjęciowa, w której żona Kondrata zaprezentowała swój nowy wizerunek.

  • Antonina Turnau - sesja dla Fashion Magazine
  • Antonina Turnau - sesja dla Fashion Magazine
  • Marek Kondrat i Antonina Turnau na otwarciu BARaWINO w Warszawie
  • Marek Kondrat i Antonina Turnau po raz pierwszy oficjalnie razem
  • Antonina Turnau - sesja dla Fashion Magazine
  • Marek Kondrat i Antonina Turnau na otwarciu BARaWINO w Warszawie
  • Marek Kondrat i Antonina Turnau na otwarciu BARaWINO w Warszawie
  • Marek Kondrat i Antonina Turnau na otwarciu BARaWINO w Warszawie
  • Antonina Turnau i Marek Kondrat przytulają się w restauracji
[1/9] Antonina Turnau - sesja dla Fashion Magazine
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także