NewsyAnnie Wersching nie żyje. Gwiazda serialu "Pamiętniki Wampirów" przegrała walkę z chorobą. Miała tylko 45 lat

Annie Wersching nie żyje. Gwiazda serialu "Pamiętniki Wampirów" przegrała walkę z chorobą. Miała tylko 45 lat

Annie Wersching
Annie Wersching
Krystyna Miśkiewicz

30.01.2023 09:40, aktual.: 30.01.2023 10:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Annie Wersching nie żyje. Gwiazda była dobrze znana fanom z bardzo popularnych seriali. O śmierci 45 latki rodzina poinformowała w oficjalnym oświadczeniu. Jako pierwszy informację przekazał jej rzecznik, co po chwili potwierdził mąż zmarłej, Stephen Full.

W duszach naszej rodziny jest teraz niewiarygodna pustka. Szczęście odnajdywała w najprostszych momentach. Nie potrzebowała muzyki, by tańczyć. Nauczyła nas, aby nie czekać, aż przygoda cię znajdzie. "Idź ją znaleźć. Ona jest wszędzie" — mówiła. I znajdziemy ją - przekazal mąż aktorki.

Gwiazda w 2020 roku usłyszała zatrważającą diagnozę. Mierzyła się z nowotworem, ale nawet poważna choroba nie sprawiła, że postanowiła zwolnić. Gwiazda cały czas pojawiała się na planie kolejnych seriali.

w ostatnich miesiącach zagrała m.in. w nowych sezonach takich produkcji jak Rekrut oraz Star Trek: Picard. Fani pamiętają ją także z takich produkcji jak: Szpital Miejski, czy Pamiętniki Wampirów.

Annie Wersching nie żyje. Gwiazdy żegnają aktorkę

Nie tylko rodzina i fani ubolewają nad tą wielką stratą. W sieci już zaczęły pojawiać się wpisy jej przyjaciół z Hollywood, którzy nie mogą uwierzyć, że gwiazdę pokonała okrutna choroba. Kilka przejmujących słów napisał Kiefer Sutherland. Razem z nim aktorka grała w serialu 24 godziny. Tam wcieliła się w postać agentki FBI, Renee Walker.

Świat stracił dziś światło. Annie Wersching była jedną z najlepszych aktorek, z jakimi miałem przyjemność pracować i moją przyjaciółką. Moje serce pęka na myśl o jej rodzinie. Była pięknym człowiekiem i niech tak będzie zapamiętana.

Kim była Annie Wersching?

Annie Wersching urodziła się 28 marca 1977 r. w Saint Louis. Jej debiutem na małym ekranie była rola w Star Trek: Enterprise, a na planie tego serialu pojawiła się w 2002 roku. Później przyszła pora na kolejne chętnie oglądane przez widzów produkcje, które przyniosły jej ogromną popularność. Można ją było zobaczyć w takich serialach jak: Szpital Miejski, 24 godziny, Pamiętniki Wampirów, Rekrut, Star Treck:Pickard.

W żałobie pozostawiła męża i troje dzieci. Miała 45 lat.

Annie Wersching
Annie Wersching
Annie Wersching
Annie Wersching
Annie Wersching
Annie Wersching
Annie Wersching
Annie Wersching
Annie Wersching
Annie Wersching
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także