NewsyAnna Wendzikowska zabrała córkę w podróż po Europie

Anna Wendzikowska zabrała córkę w podróż po Europie

Anna Wendzikowska na wakacjach z córką
Anna Wendzikowska na wakacjach z córką
Ewelina Buchnajzer

13.08.2015 21:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziennikarka w styczniu tego roku została szczęśliwą mamą Kornelki. Po krótkim urlopie macierzyńskim wróciła do pracy, którą jak twierdzi bez problemu łączy z macierzyństwem. Głównie dzięki pomocy partnera i najbliższej rodziny.

Mam fantastycznego partnera, który jest świetnym ojcem, mam chętnych do pomocy dziadków, nianię, ale prawda jest też taka, że moja praca jest związana z wyjazdami, ale poza wyjazdami bardzo dużo czasu mogę poświęcić córce. Dużo rzeczy mogę robić z domu i w dużym stopniu regulować swój  czas pracy– mówi Anna Wendzikowska.

Anna Wendzikowska jest tak zakochana w swojej córeczce, że nie wyobrażałą sobie tego, by spędzić wakacje bez niej. Wraz z partnerem, Patrykiem Ignaczakiem polecieli na tygdzień na Sardynię, a następnie zjechali nadbałtyckie kraje. Odwiedzili m.in. Wilno, Rygę, Tallin i Helsinki.

To była zawsze taka moja wymarzona podróż, żeby te wszystkie kraje zobaczyć za jednym razem. Było to jeszcze zanim zostałam mamą. Potem mi się wydawało, że na długo będę musiała te plany odłożyć, ale udało nam się z w nią wybrać maleńką, więc bardzo się z tego cieszę - dodaje.

Może się wydawać, że podróż z półrocznym dzieckiem jest męcząca i trudna dla maluszka. Ale Kornelia uwielbia podróżować, a jej rodzice doszli już do wprawy w organiowaniu rodzinnych wypadów.

Wyrobiliśmy sobie już pewien nawyk, a nawet rutynę obsługi dziecka w podróży – karmienia po drodze, zatrzymywania się, by zmienić pieluszkę. Na pewno jeśli taka podróż powtarza się co jakiś czas, to za każdym razem jest łatwiej - zdradza Ania w rozmowie z Newseria Lifestyle.

Zobaczcie gdzie tegoroczne wakacje spędziła Katarzyna Cichopek z dziećmi i Ola Szwed z synem Borysem.

Anna Wendzikowska na wakacjach, fot. Instagram
Anna Wendzikowska na wakacjach, fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także