NewsyAnna Wendzikowska potwierdziła ciążę!

Anna Wendzikowska potwierdziła ciążę!

Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Ewelina Buchnajzer
22.09.2014 09:17, aktualizacja: 22.09.2014 09:49

Zdradziła nawet jakie imiona podobają jej się najbardziej!

Od kilku tygodni w mediach krąży plotka, że Anna Wendzikowska spodziewa się dziecka. Dziennikarka jest w związku z Patrykiem Ignaczakiem, członkiem zespołu Audiofeels.

Para spędza ze sobą dużo czasu i dzieli się wspólnymi zdjęciami z wakacji, wrzucając je na portale społecznościowe (zobacz: Anna Wendzikowska w romantycznym uścisku z ukochanym).

Dziennikarka do tej pory oficjalnie nie potwierdziła ciąży, ale wczoraj przyszła na otwarcie butiku z ekskluzywnymi ubrankami dla dzieci (zobacz: Mensah, Rubik, Kołakowska, Wendzikowska i inne gwiazdy na otwarciu sklepu Luxury Baby Corners).

Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdę o te ciążowe doniesienia.

Mój wzrok przyciąga taka różowa sukieneczka - powiedziała z uśmiechem Anna Wendzikowska.

A na pytanie, czy nie boi się, że po wizycie w takim sklepie od razu pojawią się informacje, że jeśli ogląda rzeczy dla dzieci to już szykuje wyprawę, odpowiedziała:

I tak się pojawią takie plotki. 

Podobno gwiazda podczas spotkanie z Gokiem Wanem.

To jest zawsze tak: najpierw pytanie, czy Pani potwierdza, później jaka płeć, a potem jakie imię,  potem czy pokoik dla dziecka już gotowy

A jakie imiona podobają się Ani?

Podoba mi się Agnieszka, dla dziewczynki piękne imię. A jeśli kiedykolwiek będę miała chłopca to będzie miał na pewno na imię Alek. Dlatego, że fascynowałam się postacią Alka Dawidowskiego z "Kamieni na szaniec" i upodobałam sobie to imię - zdradza.

Czy wizyta w sklepie z dziecięcymi artykułami jest wystarczającym dowodem na to, że Ania jest w ciąży?

Na wszelki wypadek gratulujemy :)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także