NewsyAnna Wendzikowska z dumą prezentuje dzieło swojej córki. Ten napis rozczula!

Anna Wendzikowska z dumą prezentuje dzieło swojej córki. Ten napis rozczula!

Anna Wendzikowska fot. East News, Instagram
Anna Wendzikowska fot. East News, Instagram
17.10.2023 12:00

Anna Wendzikowska w młodości pragnęła zostać aktorką. Zaczęła nawet studia w tym kierunku w Prywatnej Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Na zajęcia uczęszczała przez rok. W 2001 roku zadebiutowała w telewizji, grając w serialu Lokatorzy. Później zagrała także kilka epizodycznych ról, jednak postanowiła porzucić aktorstwo i zdała na inny kierunek - dziennikarstwo.

Anna Wendzikowska - dzieci

Anna Wendzikowska prywatnie jest mamą dwóch dziewczynek. Pierwszą córkę urodziła w  2015 roku. Nadała jej imię Kornelia. Tatą starszej pociechy Wendzikowskiej jest Patryk Ignaczak z Audiofeels. Po trzech latach dziennikarka urodziła drugą córkę Antoninę, której tatą jest biznesmen Jan Bazyl.

Anna Wendzikowska pokazała prezent od córki

Dziennikarka jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Pokazuje tam nie tylko swoje życie zawodowe, ale także prywatne. Ania nie ma też oporów, aby upubliczniać zdjęcia swoich córek. Na niektórych fotografiach widzimy, jak spędza z nimi czas w plenerze. Niedawno jedna z jej pociech była chora, o czym Ania także poinformowała na Instagramie. Fanki od razu ruszyły z pomocą i rozpisywały się na temat skutecznych sposobów radzenia sobie z kaszlem i bolącym gardłem u dziecka.

Teraz Wendzikowska pokazała prezent, który otrzymała od swojej córeczki. To serduszko wycięte z papieru.

Najlepsza mama śfiata [pisownia oryginalna] - czytamy.

Ania z pewnością może być dumna ze swoich córek!

Jesteście fanami Anny Wendzikowskiej?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także