ExclusiveAnia Wendzikowska pogodziła się z mamą: "Udało nam się znaleźć drogę do siebie" [WIDEO]

Ania Wendzikowska pogodziła się z mamą: "Udało nam się znaleźć drogę do siebie" [WIDEO]

Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska

04.08.2023 11:00, aktual.: 04.08.2023 13:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Wendzikowska przez wiele lat pracowała dla stacji TVN. Po swoim odejściu z telewizji dziennikarka zaczęła głośno mówić o depresji, a także mobbingu, jakiego doświadczyła. Po 15 latach Ania zdecydowała się na samodzielną pracę. Obecnie skupia się na swoich mediach społecznościowych, a także wychowywaniu dzieci.

Ania Wendzikowska pogodziła się w końcu z mamą

Ania Wendzikowska w rozmowie z naszą reporterką, Karoliną Motylewską wyjaśniła, dlaczego wrzuciła na Instagram zdjęcie z mamą i jak teraz wyglądają ich relacje. Wspomniała też o zmarłym ojcu.

Mama mi powiedziała, że jest jej przykro, że ja nigdy nie wrzucam zdjęć z nią. My miałyśmy z moją mamą taki okres trudnej relacji. Nie musiałyśmy, bo mogło to się inaczej skończyć, ale udało nam się znaleźć drogę do siebie z powrotem i to jest dla mnie z ostatnich miesięcy czy lat najszczęśliwsze wydarzenie, zwłaszcza, że niedawno odszedł mój tata. Przechodziłam różne etapy swojego zdrowienia, leczenia swoich ran i dochodzenia do czystego szczęścia, fajnego stanu, w którym jestem po raz pierwszy w swoim życiu.

Dlaczego tak wiele lat jej relacje z rodzicami nie były dobre?

Ja musiałam stanąć w takim momencie, w którym trochę oskarżyłam swoich rodziców po to, aby zmierzyć się ze swoimi emocjami, swoimi krzywdami i tym, co mi się przydarzyło w dzieciństwie. Ale potem weszłam w taką fazę w której naprawdę byłam w stanie zrozumieć, wybaczyć, zobaczyć inną perspektywę. Spojrzeć na moją mamę, która straciła najukochańszego mężczyznę, osobę, z którą była 50 lat. Spojrzeć na moją wrażliwą, kruchą mamę z zupełnie innej perspektywy. Spojrzeć na jej traumy, jej uwarunkowania, wszystkie rzeczy, z którymi ona musiała się mierzyć. Pomyślałam, że wreszcie mam zasoby, aby wejść do tej relacji, gdzie ja mogę być tą bardziej wspierającą osobą, ja mogę na pewne rzeczy przymknąć oko, mogę pewne rzeczy bardziej rozumieć. Nie musze już być tym 5-letnim dzieckiem, które tupie nogą i mówi, że ma swoje potrzeby, których ona nie zaspokoiła - wyznała.

Przyznaje, że teraz są w zupełnie innej relacji:

Jesteśmy w zupełnie innej relacji, ale bardzo się z tego cieszę. Byłyśmy z mamą w Baku, w Azerbejdżanie. Moja mama kiedyś bardzo dużo podróżowała. To był jej pierwszy wyjazd i po śmierci taty i po pandemii. To był dla nas wspaniały czas i to jest taka znamienna zmiana. Bardzo dla mnie ważna.

Gratulujemy!

Anna Wendzikowska z mamą
Anna Wendzikowska z mamą
Anna Wendzikowska - Porady na zdrady 2, fot AKPA
Anna Wendzikowska - Porady na zdrady 2, fot AKPA
Anna Wendzikowska - Porady na zdrady 2, fot AKPA
Anna Wendzikowska - Porady na zdrady 2, fot AKPA
Anna Wendzikowska, See Bloggers (fot. AKPA)
Anna Wendzikowska, See Bloggers (fot. AKPA)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także