Uroczej fotografii towarzyszył bardzo ważny przekaz. Wendzikowska zachęcała swoich obserwujących, by jeśli mogli, zostali w domu:
Anna Wendzikowska przed studiem Dzień Dobry TVN. Jak wyglądała?
W środę Ania na chwilę opuściła najbliższych i wybrała się do pracy. Pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN, przed którym czekali na nią fotoreporterzy. Dzięki zdjęciom wiadomo, że postawiła na wiosenną stylizację.
Ubrała się w różową sukienkę z falbanami, na którą zarzuciła długi płaszcz zapinany na guziki. Włożyła kremowe buty na obcasie. Sięgnęła po stylową torebkę od Chanel. Postawiła na rozpuszczone, lekko pofalowane włosy, a także makijaż, w którym główną rolę odgrywała różowa szminka.
Jak Wam podoba się Ania w takim wydaniu?