NewsyAnna Starmach pokazała zdjęcie z wesela! W swojej kreacji wyglądała jak hiszpańska księżniczka! Jest też przystojny mąż!

Anna Starmach pokazała zdjęcie z wesela! W swojej kreacji wyglądała jak hiszpańska księżniczka! Jest też przystojny mąż!

Anna Starmach mąż
Anna Starmach mąż
Rafał Matuszczak

06.07.2019 12:54, aktual.: 06.07.2019 16:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ania Starmach nie należy do gwiazd lubiących sprzedawać swoją prywatność do mediów. Choć jej Instagram jest bardzo rozbudowany, a gwiazda systematycznie wrzuca tam zdjęcia, bardzo mało jest tych, na których obecny jest jej mąż czy dziecko. Kucharka skupia się na prezentowaniu swojej działalności zawodowej lub chwaleniu się bajecznymi wyjazdami za granicę. Bardzo owocnie strzeże wszystkiego co dzieje się w jej rodzinnym domu, stąd zainteresowanie mediów jej osobą jest jeszcze większe.

Ostatnio fanami programu Masterchef wstrząsnęła informacja, że Ania znika z produkcji. Na szczęście jak się okazało tylko na jeden odcinek - ten kręcony poza granicami naszego kraju. Starmach bowiem nie zgodziła się na zawodowy wyjazd, ponieważ nie chciała na zbyt długi czas rozstawać się z małą córeczką. Zabrała ją jednak zapewne na wesele. Nie wiadomo, czy była to impreza zorganizowana na cześć kogoś z rodziny Ani, czy może jej przyjaciół. Wiadomo jednak, że ceremonia była piękna, a goście bawili się świetnie. Zdjęciem w pięknych oklicznościach przyrody pochwaliła się gwiazda TVN-u pozując razem z mężem. Informując o wydarzeniu w jakim wzięli udział, kucharka wspominała swój własny ślub:

Ach, cóż to było za wesele! M&M jaka to piękna miłość! Kocham śluby i kocham wspominać swój własny. To już prawie dwa lata – czytamy.

To prawda, czas leci bardzo szybko. Oby miłość Ani, jej męża Piotra i tajemniczych Państwa M&M trwała jak najdłużej! Gratulujemy młodej parze!

  • Anna Starmach w ciąży z mężem – Bal TVN 2018
  • Ania Starmach jest w ciąży
  • Anna Starmach podróż poślubna
  • Anna Starmach w sukni ślubnej z mężem - Piotr Kusek
  • Anna Starmach z mężem Piotrem na weselu
  • Anna Starmach - wakacje na Teneryfie
  • Ania Starmach z ciążowym brzuszkiem - konferencja prasowa Masterchef
[1/7] Anna Starmach w ciąży z mężem – Bal TVN 2018
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także