NewsyAnna i Robert Lewandowscy na aukcję Balu Nocy Letniej TVN przekazali koszulkę piłkarza. Wiemy, kto i za ile ją wylicytował

Anna i Robert Lewandowscy na aukcję Balu Nocy Letniej TVN przekazali koszulkę piłkarza. Wiemy, kto i za ile ją wylicytował

Anna i Robert Lewandowscy na aukcję Balu Nocy Letniej TVN przekazali koszulkę piłkarza. Wiemy, kto i za ile ją wylicytował
Paula

07.09.2014 11:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na aukcji zebrano 810 tysięcy złotych!

W sobotę 6 września podczas Balu Nocy Letniej zorganizowanego przez Fundację TVN Nie jesteś sam odbyła się wielka aukcja charytatywna, na którą Anna Lewandowska i Robert Lewandowski przekazali koszulkę piłkarza z pierwszego meczu, jaki piłkarz rozegrał w barwach Bayernu Monachium, z numerem 9 na plecach. Przedmiot był prawdziwym hitem aukcji, a zwyciężczynią licytacji została Aldona Wejchert, która za koszulkę zapłaciła 50 tysięcy złotych. Anna Lewandowska, która zachwyciła w kreacji La Manii, opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z licytacji.

Wspólnie z mężem oraz "Fundacją TVN Nie jesteś sam" wsparliśmy remont Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi. Warto pomagać! - napisała trenerka.

Pozostałe przedmioty aukcji też imponowały. Były to m.in. samochód Range Rover Evoque, obrazy Rafała Olbińskiego, Iwo Zaniewskiego oraz Magdaleny Abakanowicz, stare księgi i oryginalne ilustracje komiksów o Hansie Klossie czy kolacja przyrządzona przez MasterChefa Michela Morana.

Aukcja okazała się być wielkim sukcesem - zebrano aż 810 tysięcy złotych, które Fundacja TVN przekaże na remont Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi. Łączna suma jaka wpłynie na konto to ponad 1 milion złotych!

Na Balu bawiły się największe gwiazdy polskiego show-biznesu, które z tej okazji założyły najpiękniejsze kreacje (zobacz: Ponad 50 największych gwiazd na wielkim Balu Nocy Letniej TVN [dużo zdjęć]). Po raz pierwszy oficjalnie pokazali się razem Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, dla Agnieszki Wesołowskiej i Kuby Wesołowskiego był to oficjalny debiut małżeński, również po raz pierwszy po ślubie mogliśmy podziwiać Izabelę Janachowską z mężem Krzysztofem Jabłońskim.

Fotografia: screen z Instagram.com
Fotografia: screen z Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także