W roli głównej: co to za program?
Magda Mołek już od dwunastu lat prowadzi program W roli głównej, którego emisję widzowie mogą zobaczyć na antenie TVN Style. Zaprasza w nim do szczerej rozmowy gwiazdy, które bardzo często uchylają rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego. Ostatnio gościła u siebie Annę Nowak-Ibisz, która zdecydowała się szczerze opowiedzieć o rozstaniu z byłym mężem.
Anna Nowak-Ibisz szczerze o rozstaniu z Krzysztofem Ibisz
Prowadząca przy okazji szczerej rozmowy postanowiła zapytać Nowak-Ibisz o jej byłego małżonka Krzysztofa. Anna nie dała się długo prosić i opowiedziała jej ze szczegółami, jak wyglądały początki jej znajomości z prezenterem. Ich pierwsze spotkanie odbyło się w Teatrze Ochota, oboje mieli wtedy po 16 lat. Gwiazda od razu wiedziała, że to jest ten jedyny.
Następnie ich drogi przecięły się po raz kolejny w szkole filmowej, gdzie Krzysiek ponoć nieźle ją dręczył.
Jednak to wyjazd do Juraty był tym przełomowym momentem w ich życiu. To Krzysztof zdecydował się wykonać pierwszy krok w stronę Anny, która właśnie obchodziła swoje imieniny.
Zakochani wzięli ślub w 2005 roku. Doczekali się wspólnie syna. Nowak-Ibisz wróciła też dla rodziny na stałe do Polski. Wcześniej mieszkała w Austrii, gdzie grała w popularnej telenoweli. Jednak nic nie trwa wiecznie. Ich małżeństwo zaczęło się sypać. Jak się okazało, małżonek gwiazdy nie był jej wierny.
Kto skradł serce Ibisza? Tego Anna już nie zdradziła.