NewsyAnna Mucha w poważnym stanie trafiła do szpitala! Gwiazda nagrała niepokojący film! "Krótko mówiąc, wysiadała mi wątroba"!

Anna Mucha w poważnym stanie trafiła do szpitala! Gwiazda nagrała niepokojący film! "Krótko mówiąc, wysiadała mi wątroba"!

Anna Mucha
Anna Mucha
Kuba Górski

04.07.2019 21:39, aktual.: 09.07.2019 00:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Mucha mimo, że kojarzy się głównie z rolą ślicznej Madzi z serialu M jak miłość, jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego show biznesu. Jej profil internetowy cieszy się ogromnym zainteresowaniem za sprawą zmysłowych zdjęć oraz ciekawych relacji z życia prywatnego. Mucha bardzo często pojawia się na branżowych eventach, bierze udział w licznych akcjach i projektach. W ostatnim czasie aktorka postanowiła spróbować swoich sił w zadaniu piątek bez plastiku.

Okazało się jednak, że to pozornie łatwe zadanie było trudniejsze niż Anna zakładała. Przy okazji realizacji projektu Mucha pierwszy raz przyznała się do swoich problemów zdrowotnych. Ania Mucha wyjawiła, że niespodziewanie trafiła do szpitala! Ta wiadomość zmroziła wszystkich jej fanów, którzy szybko poznali szczegóły choroby swojej idolki w nagranym przez nią filmiku. Gwiazda serialowa zdradziła, że wysiadła jej wątroba przez dietę pudełkową.

Anna szczerze wyznała, że jest poważnie chora, w ostatnim czasie przeszła ostre objawy alergiczne, związane z uczuleniem na plastik! Jak się później okazało w szpitalu, bezpośrednią przyczyną jej dolegliwości była dieta pudełkowa, którą Ania stosowała od dłuższego czasu.

Po kilku miesiącach stosowania diety pudełkowej, krótko mówiąc, wysiadała mi wątroba albo tarczyca zaczynała się buntować. I lądowałam w szpitalu. Nie jest to kwestia jednej firmy cateringowej. Nie jest to kwestia smaku. Nic nie wygra dla mnie ze świeżo przygotowanym posiłkiem z dobrych produktów - wyjawiła Ania

Mucha skrupulatnie wyjaśniła powód swojej alergii, omawiając dokładnie cały proces pakowania dań w pudełka. To właśnie spowodowało wielką alergię i niebezpieczne reakcje alergiczne jej organizmu.

 Prawdopodobnie to kwestia częstej i naturalnej, oczywistej sytuacji, w której jedzenie jest podgrzewane w plastiku. Albo jest pakowane na ciepło do plastiku, do tego jest przykryte folią, żeby nam się nie rozpadło w czasie podróży. Tego typu sposób, zdecydowanie nie dla mnie, mój organizm protestuje. Ja protestuję - wyjawiła Anna

Na szczęście Anna Mucha wyszła już ze szpitala, całkowicie zrezygnowała z diety pudełkowej, zatem jej dolegliwości ustąpiły.

Co wy na to?

  • Anna Mucha w centrum Warszawy przyłapana przez paparazzi
  • Anna Mucha pokazała nogi
  • Anna Mucha – wybory do Europarlamentu 2019
  • Anna Mucha bez makijażu
  • Anna Mucha zaprasza fanów do łóżka
  • Slider item
  • Anna Mucha owinięta folią
[1/7] Anna Mucha w centrum Warszawy przyłapana przez paparazzi
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także