ExclusiveAnna Mucha i jej wymarzona suknia ślubna. Oryginalna, to mało powiedziane. Ona tak na serio?

Anna Mucha i jej wymarzona suknia ślubna. Oryginalna, to mało powiedziane. Ona tak na serio?

Anna Mucha i jej wymarzona suknia ślubna. Ona tak na serio?
Anna Mucha i jej wymarzona suknia ślubna. Ona tak na serio?
02.02.2022 13:00, aktualizacja: 02.02.2022 16:50

Anna Mucha od dziecka wiedziała, czym chce się zajmować w życiu. Kiedy miała 9 lat, zagrała w filmie Andrzeja Wajdy pt. Korczak. Wkrótce zaczęła otrzymywać coraz to kolejne propozycje. Regularnie pojawiała się w spektaklach teatralnych, a także otrzymała ofertę od TVP, którą przyjęła. Od 2003 roku wciela się w postać Magdy Marszałek w serialu M jak miłość.

Na swoim koncie ma również role w takich produkcjach jak: Chłopaki nie płaczą, Młode wilki 1/2, Och Karol 2, Wkręceni 2 czy Miłość, seks & pandemia. Wystąpiła również w dwóch ostatnich częściach Kogla-mogla, który mimo surowych ocen krytyków cieszy się ogromną popularnością.

Anna Mucha i jej życie prywatne

Aktorka mimo wypełnionego po brzegi grafiku stara się nie zaniedbywać swojego życia prywatnego. Głośno było o jej związku z Kubą Wojewódzkim, z którym rozstała się w 2007 roku. Wkrótce na jej drodze stanął Marcel Sora. Para doczekała się dwojga dzieci – 11-letniej Stefanii oraz 8-letniego Teodora. Ich uczucie jednak wygasło. Obecnie serce Muchy należy do Jakuba Wonsa.

Gwiazda została sfotografowana przez paparazzi na romantycznym spacerze z ukochanym, podczas którego nie szczędzili sobie uczuć. Aktorka z czasem coraz chętniej zaczęła zamieszczać zdjęcia ukochanego na swoim Instagramie. Niedawno ich związek wkroczył na kolejny etap. Jak podaje Fakt, Ania i Jakub postanowili razem zamieszkać:

Do mieszkania aktorki właśnie wprowadził się jej nowy partner, a były ukochany wyniósł resztę swoich rzeczy. Wszystko w zgodzie i bez zbędnych nerwów. Z kamienicy w znakomitej dzielnicy Warszawy najpierw wyszedł były partner aktorki i tata jej dzieci Marcel Sora, wynosząc torby. Zaraz potem pojawił się tam nowy facet Anny Jakub Wons, by wnieść ogromny karton przywieziony przez kuriera. A że Ania i Marcel mimo rozstania są w doskonałej komitywie, panowie też się polubili.

Anna Mucha o wymarzonej sukni ślubnej

Anna Mucha niewątpliwie jest zakochana po uszy. Wielu zastanawia się, co ze ślubem aktorki. W tym temacie gwiazda kina jest bardzo powściągliwa. Naszej reporterce zdradziła jedynie, jaką suknię ślubną najchętniej włoży. Oczywiście zrobiła to w typowym dla siebie stylu, czyli z przymrużeniem oka:

Na czarno. Cudowne. Wyobrażam sobie na czarno, jak na pogrzebie, woalka na twarzy.

Dodajmy, że przy okazji promocji filmu Kogel Mogel 4 zdradziła jedynie, że na ściance przed premierą zapozowała do zdjęć w sukni, która idealnie wpisuje się w kategorię jej wymarzonej ślubnej kreacji.

Humor nigdy nie opuszcza Ani. Jesteście jej fanami?

Anna Mucha, Jakub Wons - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia"
Anna Mucha, Jakub Wons - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia"
Anna Mucha i Jakub Wons
Anna Mucha i Jakub Wons
Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?
Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?
Anna Mucha i Jakub Wons wybrali się na drinka
Anna Mucha i Jakub Wons wybrali się na drinka
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także