NewsyAnna Mucha straciła jednego z pracowników

Anna Mucha straciła jednego z pracowników

Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Ewelina Buchnajzer
03.01.2015 17:25

Odeszła naczelna MamaDu. Zastąpi ją znana dziennikarka

Dziś gwiazda poinformowała, że żegna się z dotychczasową naczelną serwisu - Anną Kowalczyk, która była współtwórczynią tego serwisu.

Kochani, z końcem roku pożegnała się z nami nasza dotychczasowa naczelna - Anna Kowalczyk, która była przy naszych narodzinach…nasza doula. Ania kierowała zespołem przez prawie cztery miesiące. Chciałabym Ci Aniu z tego miejsca bardzo podziękować. - za Twój spokój, który niejednokrotnie mi imponował, - za znalezienie zespołu, z którymi nadal pracujemy, - za zaproszenie wybitnych blogerów… - napisała Ania.

Na szczęście szybko znalazła się inna osoba, która zajmie miejsce Kowalczyk. To Małgorzata Ohme - dziennikarka, która przez pewien czas była partnerką Bartosza Węglarczyka.

Przechodzimy pod skrzydła Małgosi Ohme…Małgosiu, bardzo się cieszę na Naszą współpracę, mam nadzieję, że zakochasz się w naszym dziecku tak samo mocno, jak My… że razem rozwiniemy skrzydła i że będziemy tworzyć wspaniałe projekty, które realnie będą zmieniać nasze życie i przestrzeń publiczną, wierzę, że tematów do dyskusji nam nie zabraknie, że odwiedzając MamaDu każdy czytelnik będzie czytał teksty pogłębiające jego rodzicielstwo i z przyjemnością będzie do nas wracał będziemy garściami korzystać z Twojego doświadczenia ;) zresztą podziwiam Ciebie i Twoją pracę nie od dziś… - poinformowała Mucha.

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Tym Paniom powiedzenia w prowadzeniu serwisu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także