Tym razem skorzystała ze swojego konta na Instagramie. Aktorka zamieściła na nim film, na którym, jadąc samochodem, nagrywa jadący przed nią autobus, na którym jest reklama sztuki z jej udziałem. Natychmiast posypały się komentarze:
Anka mandat za tel podczas jazdy☺Reklama jest mandatu warta?Szalona Anka!
Oby tylko to ryzyko się opłaciło i na widowni zasiadał komplet widzów! ;)