NewsyPartner Anny Muchy nosi jej ubrania. Rozbawiona gwiazda pokazała wszystko w sieci. Jaką on ma figurę!

Partner Anny Muchy nosi jej ubrania. Rozbawiona gwiazda pokazała wszystko w sieci. Jaką on ma figurę!

Anna Mucha i Jakub Wons
Anna Mucha i Jakub Wons
Zuza Maciejewska

12.05.2021 18:40, aktual.: 12.05.2021 23:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Mucha od dwóch lat spotyka się z Jakubem Wonsem. Aktorzy stworzyli duet zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Współtworzą spektakl Przygoda z ogrodnikiem. Mimo iż tworzą mieszankę wybuchową, starają się w pracy zachowywać profesjonalizm, o czym gwiazda M jak miłość opowiedziała w jednym z wywiadów:

Jej Wysokość Producenckość i Pan Reżyser to może i mieszanka wybuchowa, ale podobnie jak reszta zespołu są profesjonalistami i potrafią oddzielić sprawy zawodowe od prywatnych. Nie wnikam, kto z kim śpi i kompletnie mnie to nie interesuje, byleby się zajął swoją robotą i wiedział, jakie są perspektywy, możliwości i ograniczenia - mówiła w rozmowie z Party.

Jakiś czas temu aktorka pochwaliła się dowodem miłości ukochanego. Poinformowała, że Wons umył jej samochód. Podkreśliła, że tylko ktoś, kto kocha, może pomyśleć o takim geście. Przypomnijmy: Mucha padła z wrażenia na widok prezentu od partnera

Partner Anny Muchy nosi jej ubrania

Mucha stara się być w stałym kontakcie z fanami. Aktywnie działa na Instagramie, gdzie promuje zawodowe projekty, a także pokazuje wybrane fragmenty codzienności. W środę pochwaliła się prezentem, który dostała od jednej z firm. To niebieskie kimono, które komplementowała na Instastory:

Zobaczcie, jakie to jest piękne. Cudowne. To jest kimono batystowe. Jakaś nowość ich to jest. Boże, będę czuła się jak kwiat, jak motyl. Ja już nie jestem muchą, będę motylem. Ależ piękne.

Anna Mucha obiecała, że pokaże, jak wspomniany strój prezentuje się na ciele. Fani spodziewali się, że to ich ulubienica wystąpi w roli modelki, tymczasem ku zaskoczeniu ujrzeli jej drugą połówkę:

Szogun przyszedł i zabrał.

Podoba się wam aktor w takim wydaniu?

Anna Mucha pokazała, jak Jakub Wons wygląda w kimono
Anna Mucha pokazała, jak Jakub Wons wygląda w kimono
Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?
Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?
Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?
Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?
Anna Mucha z dziećmi i z partnerem
Anna Mucha z dziećmi i z partnerem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także