NewsyAnna Lewandowska przyznała się do operacji plastycznych. Co takiego sobie poprawiła?

Anna Lewandowska przyznała się do operacji plastycznych. Co takiego sobie poprawiła?

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Mikey
21.07.2023 16:20

Anna Lewandowska jest obecnie jedną z najbardziej popularnych fit trenerek w Polsce. Rozpoznawalność zyskała dzięki swojemu mężowi, Robertowi Lewandowskiemu. Para aktualnie mieszka w Barcelonie, ze względu na klubową karierę piłkarza. Ania jak tylko może wykorzystuje pobyt w Hiszpanii i jak na prawdziwą celebrytkę przystało, często publikuje zdjęcia na Instagramie.

Anna Lewandowska przyznała się do operacji plastycznych

Już wkrótce zadebiutuje biografia Ani pt. Imperium Lewandowska. Książka Moniki Sobień-Górskiej już teraz cieszy się sporym zainteresowaniem mediów - głównie dlatego, iż jej bohaterka nie miała okazji zapoznać się z treścią przed publikacją. Wiadomo, że w książce pojawią się wątki dzieciństwa Lewej, a także obozów treningowych organizowanych przez Anię.

Autorka biografii o Lewandowskiej pojechała za trenerką do Barcelony, aby móc przeprowadzić z nią rozmowę, w której poruszony został temat operacji plastycznych.

Ostatnio serwis WP Kobieta opublikował fragmenty wywiadu z Lewandowską, który zostanie umieszczony w ostatnim rozdziale biografii. W trakcie rozmowy trenerka zdecydowała się skomentować plotki dotyczące zmian, jakie zaszły w jej ciele w ciągu ostatnich lat. Ann przyznała, że poddała się tylko jednej operacji plastycznej.

Nie miałam żadnej operacji plastycznej poza biustem. Spójrz na moje opadające powieki. Gdybym chciała sobie zrobić, to co powinnam najpierw? Moje psie powieki. Żadnych wypełniaczy nigdy nie robiłam. Robiłam osocze, zrobiłam też kiedyś mezoterapię - skomentowała Ania.

Anna Lewandowska o wypełniaczach w twarzy

Anna Lewandowska w rozmowie z Moniką Sobień-Górską wyraziła swoje zdanie na temat wypełniaczy w twarzy. Powiedziała, że nigdy nie poddała się takim zabiegom, gdyż zbyt mocno zmieniają rysy twarzy. Celebrytka wie dobrze, że jest obserwowana przez wiele osób i dlatego nie odważyłaby się na żadną mocną ingerencję. Wyznała jednak, że korzystała z botoksu.

Wstrzyknęłam botoks na czoło kilka miesięcy temu. To był drugi raz w życiu. Pierwszy zrobiłam po urodzeniu Laurki (...) - wyznała Lewandowska.

Jakie jest wasze podejście do operacji i wypełniaczy?

Anna Lewandowska z markową torebką
Anna Lewandowska z markową torebką
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska publikuje zdjęcia z Włoch
Anna Lewandowska publikuje zdjęcia z Włoch
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Anna Lewandowska z markową torebką
Anna Lewandowska z markową torebką
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także