Nigdy nie robiłam żadnych operacji plastycznych. Nawet zastanawiałam się nad tym, z czego to wynika(...) Wyjaśniła mi to moja makijażystka. Powiedziała mi, że moja twarz jest po prostu zdrowa, jędrna i nawodniona. Na pewno to miałam aparat na zębach.
A wy jak oceniacie jej urodę? Powinna coś poprawić?