NewsyAnna Lewandowska na wystawnej kolacji Louis Vuitton. Tym razem w mini zasiadła u boku największych gwiazd

Anna Lewandowska na wystawnej kolacji Louis Vuitton. Tym razem w mini zasiadła u boku największych gwiazd

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Magda Kwiatkowska
08.03.2022 16:40, aktualizacja: 08.03.2022 16:59

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce. Najpierw jednak odnosiła spektakularne sukcesy w karate. Na swoim koncie ma kilka medali mistrzostw świata, Europy i Polski. Obecnie realizuje się także jako prezes Olimpiad Specjalnych Polska. Po zakończeniu kariery skupiła się na tym, by rozwijać swoje biznesy. Nie tylko zmotywowała tysiące Polek do zmiany dotychczasowego trybu życia, ale i stworzyła od podstaw aplikację treningową. Oprócz tego w jej ofercie znajdziemy także catering dietetyczny, zdrowe przekąski oraz kosmetyki pielęgnacyjne.

Ania odniosła sukces także w życiu prywatnym. Od kilku lat jest żoną Roberta Lewandowskiego, z którym doczekała się dwóch córek: KlaryLaury. Dzięki stabilnej pozycji w branży oraz popularności, którą poniekąd zagwarantował jej mąż, może pozwolić sobie na to, by żyć na wysokim poziomie. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że podczas Paris Fashion Week jako jedna z nielicznych doczekała się wejściówki na prestiżowy pokaz mody marki Louis Vuitton.

Anna Lewandowska na pokazie Louis Vuitton w Paryżu

Tradycją już jest, że francuski dom mody sam wybiera gości, których zaprasza na swoje pokazy. Najczęściej szczęśliwcami są gwiazdy, które współpracują z nim na co dzień lub są jego wiernymi klientami. Z pewnością dla Anny był to wielki zaszczyt, tym bardziej że jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, o jej stylizację zadbali przedstawiciele marki. Dzięki ich doradztwu na pokazie prezentowała się wprost znakomicie.

Zaprosili ją do swojego atelier, gdzie zaproponowali jej kilka stylizacji. Dobrali taką, w której czuła się i wyglądała najpiękniej. Takie wyróżnienie spotkało zaledwie kilka zaproszonych gwiazd na pokaz marki. To dowód wielkiego uznania dla Ani, która zaznaczyła, że swój strój chce uzupełnić wstążką w kolorach ukraińskiej flagi. W tym trudnym czasie wspiera i solidaryzuje się z Ukraińcami – mówi źródło Jastrząb Post.

Po wydarzeniu goście zostali zaproszeni na ekskluzywne przyjęcie w jednej z lokalnych restauracji. Przy elegancko przystrojonych stołach ustawiono dwa, długie rzędy krzeseł. Nie widać winietek, zatem nie wiadomo, gdzie dokładnie siedziała trenerka. Nie wykluczone, że jej kompanką tego wieczoru była Antonela Roccuzzo, ukochana Leo Messiego.

Lewandowska na tę okazję zmieniła stylizację. Pozostała przy stylowej marynarce, jednak tym razem włożyła pod nią kusą czarną mini z rozcięciem na biodrze. Całość dopełniła botkami na platformie oraz grubym, złotym łańcuchem na szyi. Nie mogło także zabraknąć torebki. Zdecydowała się na niewielkich rozmiarów kopertówkę marki Louis Vuitton.

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii.

  • Anna Lewandowska na pokazie Louis Vuitton
  • Anna Lewandowska
  • Anna Lewandowska
  • Anna Lewandowska - Paris Fashion Week 2022
  • Anna Lewandowska - Paris Fashion Week 2022
  • Anna Lewandowska
  • Anna Lewandowska
  • Anna Lewandowska
  • Anna Lewandowska na pokazie Louis Vuitton
  • Anna Lewandowska - Paris Fashion Week 2022
[1/10] Anna Lewandowska na pokazie Louis Vuitton
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także