NewsyAnna Lewandowska mówi do niej mamo!

Anna Lewandowska mówi do niej mamo!

Anna Lewandowska mówi do niej mamo!
Magda Guss-Gasińska
06.12.2014 15:03, aktualizacja: 06.12.2014 15:51

Nie uwierzycie z kim w showbiznesie jest tak bardzo związana żona Roberta Lewandowskiego!

Prekursorka finessu w Polsce Mariola Bojarska Ferenc przekroczyła już 50. ale wciąż zachwyca zadbanym ciałem i doskonałą kondycją. Jednak ostatnio w kontekście pani Marioli, mniej się mówi o jej osiągnięciach w byciu instruktorką, a o jej otwartym konflikcie z inną trenerką - Ewą Chodakowską.

Mariola wprost krytykuje metody Ewy i zarzuca jej brak fachowej wiedzy. Cicha wojna między paniami trwa i nie zapowiada się raczej, że szybko się skończy.

Choć Chodakowskiej się od Bojarskiej dostało, to promotorka fitnessu jednocześnie zachwyca się Anią Lewandowską - chwali jej skromność i ogromną wiedzę z zakresu żywienia. Żona znanego piłkarza może zawsze i wszędzie liczyć na wsparcie starszej koleżanki po fachu.

Mariola Bojarska Ferenc w rozmowie z "Gwiazdami" zdradziła więcej na temat łączących ją z Anią relacji:

"Zawsze marzyłam o takiej córce, która będzie kontynuowała to, co w życiu zrobiłam. Najbardziej wzruszające jest to, że kiedy esemesujemy, Ania pisze do mnie "Mamo 2". Jak to kiedyś zobaczyłam, po prostu się poryczałam. Boże, jaka cudna, skromna dziewczyna..." 

Bojarska, która towarzyszyła swojej "córce" podczas promocji jej nowej książki "Żyj zdrowo i aktywnie", zachwyca się Anią bezkrytycznie:

"Ona chce się rozwijać, jest szczera do bólu, że można ją jeść łyżkami, nie ma poprzewracane w głowie. Gdybym dziś była młodą dziewczyną, to byłaby moja absolutna idolka."
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także