NewsyAnna i Milena Lewandowskie urządziły pojedynek na odsłonięte brzuchy. Sprawdźcie, jak świętowały żona i siostra króla futbolu

Anna i Milena Lewandowskie urządziły pojedynek na odsłonięte brzuchy. Sprawdźcie, jak świętowały żona i siostra króla futbolu

Anna Lewandowska, Milena Lewandowska
Anna Lewandowska, Milena Lewandowska
01.01.2023 12:00, aktualizacja: 01.01.2023 16:05

Anna Lewandowska od lat żyje u boku Roberta Lewandowskiego. Trenerka fitnessu i piłkarz doczekali się dwóch córek: Klary oraz Laury. 30 stycznia na profilu piękności na Instagramie znalazło się podsumowanie minionego roku. Rozpisała się w nim między innymi na temat swojej nowej pasji, jaką jest taniec.

Poza sportem, treningami, które kocham i które są moją największą pasją w życiu, odnalazłam coś nowego – taniec. Dla mnie jako sportowca jest to olbrzymie wyzwanie. Z kobiety która walczyła na macie, która trenuje od wielu lat to wyjście z pewnej strefy komfortu oraz przekroczenie pewnych granic, bo nie zawsze wierzę w swoje możliwości. Taniec uczy mnie jak pokazywać emocje, być otwartą, nabrać dystansu i zrzucić „skorupę” twardej Ani. Sporo pracy jeszcze przede mną, ale wiem, że robię to dla siebie i to cieszy mnie najbardziej! – zaczęła wpis.

Na koniec wyraziła ogromny szacunek względem wszystkich tancerzy.

Napisałam ten post, aby zainspirować innych, którzy zastanawiają się, czy mogą odnaleźć w różnym wieku swoją pasję, coś co sprawia im przyjemność. Tak! Na każdym etapie życia możecie odkryć coś nowego, co Was uszczęśliwi i w co zaangażujecie się na 100 proc. I tego Wam życzę. Dziękuję za ten rok i bachatę, za nowych ludzi i ich świat! Dla wszystkich tancerzy ogromny szacunek, bo to piękna pasja i misja!

31 stycznia Ania, podobnie jak miliardy ludzi na całym świecie, witała nowy rok na imprezie sylwestrowej.

Anna Lewandowska świętuje sylwestra z siostrą Roberta

Trenerka zamieściła na Instastory serię zdjęć, na których widać, że w ostatnim dniu 2022 roku bawiła się w damskim gronie. Wśród jej towarzyszek znalazły się między innymi siostra Roberta, Milena Lewandowska-Miros Natalia Szroeder.

Ania tego wieczora miała na sobie połyskującą bluzkę, która odsłoniła jej ramiona i brzuch, długie spodnie z szerokimi nogawkami, przypominające długą spódnicę oraz czarne sandałki. Jej look uzupełniała biżuteria. Milena wbiła się w czarną marynarkę, top w tym samym kolorze i błyszczące się spodnie. Natalia była ubrana w suknię z golfem i rozcięciami na biodrach oraz talii. Na jej nogach znalazły się srebrne sandałki na obcasie.

Zdjęcia wszystkich gwiazd zobaczycie w galerii pod tekstem.

Aktualizacja. Później swoje materiały z imprezy dodał też Robert. Tu jego album:

  • Anna Lewandowska - sylwester 2022
  • Anna Lewandowska, Milena Lewandowska i Natalia Szroeder - sylwester 2022
  • Anna Lewandowska, Milena Lewandowska i Natalia Szroeder - sylwester 2022
  • Milena Lewandowska i Natalia Szroeder - sylwester 2022
  • Anna Lewandowska - sylwester 2022
  • Anna Lewandowska i Milena Lewandowska - sylwester 2022
  • Milena Lewandowska i Natalia Szroeder - sylwester 2022
  • Robert Lewandowski i Anna Lewandowska - sylwester 2022
  • Robert Lewandowski i Anna Lewandowska - sylwester 2022
[1/9] Anna Lewandowska - sylwester 2022
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także