Dziś podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN, zapytaliśmy dziennikarkę, co sądzi o całej sprawie:
Dziennikarka odbyła chyba cenną lekcję. W końcu z wieloma osobami różnimy się w poglądach, ale nie wszystkie kłótnie prezentowane są przed całą Polską. Może lepiej na kontrowersyjne tematy dyskutować w pracy lub w domowym zaciszu?
Anna Kalczyńska przekonuje, że błąd leży po stronie... polityków, którzy dostarczają nam emocji. Ma rację?