NewsyPaparazzi zrobił Annie Guzik zdjęcia z ukrycia w stroju kąpielowym! Tak seksownej sylwetki aktorka nie miała nawet występując w „Tańcu z gwiazdami”!

Paparazzi zrobił Annie Guzik zdjęcia z ukrycia w stroju kąpielowym! Tak seksownej sylwetki aktorka nie miała nawet występując w „Tańcu z gwiazdami”!

Anna Guzik - Super Express
Anna Guzik - Super Express
Rafał Matuszczak

28.06.2019 10:31, aktual.: 28.06.2019 16:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Guzik nigdy nie należała do gwiazd lubiących chwalić się swoim życiem. Na jej Instagramie pojawia się niewiele zdjęć, a na eventach ciężko o jej obecność. Codziennie jednak widzowie mogą oglądać ją w serialu „Na wspólnej”, w którym gra od dłuższego czasu.

Kilka sezonów temu, Ania dała popis swoich wokalnych zdolności w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym zresztą zajęła wysokie trzecie miejsce. Od tamtej pory jest o niej raczej cicho. Nie epatuje prywatą i cieszy się każdym dniem spędzonym w spokoju z rodziną. Ostatnio wybrała się z nią na krótki urlop. Nie sadziła jednak, że jej wakacje potoczą się w taki zaskakujący sposób...

Gwiazda postanowiła poopalać się nad polskim morzem. Wskoczyła w czarny, seksowny strój kąpielowy i powędrowała na plaże. W pewnym momencie zapragnęła popływać, weszła do Bałtyku, lecz woda okazała się zbyt zimna i Ania musiała go opuścić. Wszystko dokładnie zrelacjonował jednak paparazzi, który dostrzegł gwiazdę korzystająca z urlopu.

Aktorka musiała być naprawdę nieźle wkurzona. Chciała odpocząć od warszawskiej codzienności i się nie udało. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzięki zdjęciom, możemy podziwiać super sylwetkę aktorki, która jest jeszcze seksowniejsza niż ta, jaką Ania miała tańcząc w „Tańcu z Gwiazdami”! ;)

  • Anna Guzik w seksownej mini
  • Festiwal w Międzyzdrojach - stare zdjęcia gwiazd
  • Anna Guzik i Łukasz Czarnecki wygrali 6 edycję Tańca z gwiazdami w TVN
  • Anna Guzik - stare zdjęcia
  • Anna Guzik - stare zdjęcia
  • Anna Guzik po porodzie
  • Anna Guzik na okładce Super Express
[1/7] Anna Guzik w seksownej mini
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także