NewsyAnna Guzik z mężem i córeczkami na wakacjach! Kiedy Nina, Basia i Bogna tak wyrosły? Jakie one podobne do mamy

Anna Guzik z mężem i córeczkami na wakacjach! Kiedy Nina, Basia i Bogna tak wyrosły? Jakie one podobne do mamy

Anna Guzik z rodziną na wakacjach
Anna Guzik z rodziną na wakacjach
Weronika
06.07.2022 06:00

Anna Guzik, to polska aktorka, którą widzowie pokochali za rolę tytułowej bohaterki w serialu Hela w opałach, emitowanym w latach 2006-2007 na antenie telewizji TVN. Grę aktorską gwiazdy można było podziwiać również w Na Wspólnej, Agentkach czy Klinice samotnych serc. Aktorka zagrała także w wielu kinowych hitach, między innymi w filmach Obława, Miłość na wybiegu i Ciało. Guzik wystąpiła również w kilku programach rozrywkowych. W 2006 roku w parze z Łukaszem Czarneckim wygrała Taniec z gwiazdami, a W 2018 zajęła trzecie miejsce w finale 9. edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo.

Gwiazda wiedzie spokojne i udane życie rodzinne u boku męża instruktora snowboardu Wojciecha Tylki. Para wzięła ślub w 2013 roku w zakopiańskim Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej. Na weselu w góralskim stylu do białego rana bawiło się sporo przyjaciół aktorki z polskiego show-biznesu – między innymi Ewa Gawryluk, Daria Widawska czy Robert Kudelski.

Małżeństwo doczekało się trzech córek: bliźniaczek Niny i Barbary urodzonych w 2016 roku oraz Bogny, która przyszła na świat rok później. Dumna mama chętnie dzieli się z obserwatorami swoim życiem rodzinnym, publikując zdjęcia swojego męża oraz pociech na Instagramie. Konto gwiazdy polskich seriali śledzi już ponad 50 tysięcy obserwatorów.

Anna Guzik pokazała męża i córeczki na wakacjach nad morzem

Na jednej z udostępnionych w ostatnim czasie fotografii możemy zobaczyć całą rodzinę Anny Guzik podczas wakacji. Aktorka, jej mąż i urocze córeczki wybrali się nad morze. Patrząc na zdjęcia, można od razu zauważyć, że cała piątka spędza cudowny czas razem, a na ich twarzach malują się szerokie uśmiechy.

Uwagę przykuwają zwłaszcza dziewczynki, które dosłownie rosną w oczach. Ubrane w stroje kąpielowe Nina, Basia i Bogna oddają się wesołej zabawie na plaży, strojąc zabawne miny. W komentarzach nie zabrakło miłych komentarzy od fanów aktorki i jej znajomych z branży telewizyjnej:

 • Miłego odpoczynku
 • Co za fantastyczna banda
 • Jesteście wspaniali, a Gaździnki to jest moc
 • Miłego wypoczynku, grupa cudna

Zobaczcie, jak dziewczynki ślicznie wyrosły. Część internautów uważa, że Nina, Basia i Bogna są podobne do mamy.

 • Anna Guzik w nowej fryzurze
 • Anna Guzik z mężem i dziećmi odpoczywała w górach
 • Anna Guzik
 • Anna Guzik z mężem i dziećmi odpoczywała w górach
 • Anna Guzik z mężem
 • Anna Guzik
 • Anna Guzik
[1/7] Anna Guzik w nowej fryzurze
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także