NewsyAnna Guzik w obiektywie córeczek. Jedna z nich załapała się na zdjęciu. Kiedy ona tak wyrosła?

Anna Guzik w obiektywie córeczek. Jedna z nich załapała się na zdjęciu. Kiedy ona tak wyrosła?

Anna Guzik
Anna Guzik
Magda Kwiatkowska
22.11.2021 06:00

Anna Guzik od lat cieszy się wśród Polaków ogromną sympatią, którą udało jej się zdobyć dzięki serialowi Hela w opałach, w którym wcieliła się w główną bohaterkę. To jednak niejedyna produkcja, z której widzowie mogą ją kojarzyć. Popularność przyniosły jej również Na Wspólnej czy Mała wielka miłość. Udział w Tańcu z gwiazdami dodatkowo umocnił jej pozycję w show-biznesie. Nie tylko zdobyła Kryształową Kulę, ale i udowodniła, że skrywa wiele talentów. Ostatnio miała okazję sprawdzić się również w roli prowadzącej program Wolni od długów. Wraz z grupą specjalistą pomagała osobom, które popadły w problemy finansowe.

Aktorka odnosi sukcesy nie tylko w życiu zawodowym, ale i w prywatnym. W 2013 roku wyszła za mąż za Wojciecha Tylkę, z którym doczekała się trzech córek: Basi, Niny i Bogny.

Anna Guzik w obiektywie córek

Guzik po raz pierwszy została mamą w 2016 roku. To wówczas przyszły na świat bliźniaczki, Nina i Basi. Dziewczynki wywróciły jej świat do góry nogami, a przy tym nauczyły ją, jak umiejętnie dysponować czasem oraz organizować dzień tak, by móc poświęcić im, jak najwięcej uwagi. Rok później do dziewczynek dołączyła Bogna. Opieka nad trojgiem dzieci z pewnością na początku nie była łatwa, jednak ona bez trudu sprostała temu zadaniu.

Anna uwielbia spędzać czas ze swoimi pociechami. Każdą wolną chwilę poświęcają wspólnej zabawie, co udało się uwiecznić jej córkom na kilku fotografiach, którymi dumna mama pochwaliła się na Instagramie. Okazuje się, że gwiazda nie przygląda się biernie ich wygłupom.

Na jednym z opublikowanych przez nią zdjęć na Instastory możemy zobaczyć, jak uśmiechnięta siedzi na kanapie i unosi dłoń w górę tak, jakby chciała powiedzieć coś doniosłego. Szybko jednak wydało się, że przeistoczyła się w potwora, który zaatakował jedną z dziewczynek.

Kolejny kadr został wykonany już z pewnej odległości. Tym razem możemy zobaczyć, jak wraz z córką wygłupia się na kanapie w otoczeniu zabawek. Zadowolone pochwaliły się niezwykłymi akrobacjami. Anna zachwyca gibkością, jednak to jej pociecha kradnie całą uwagę. Dziewczynka bardzo wyrosła, a przy tym może pochwalić się pięknymi, ciemnymi włosami i grzywką.

Wspomniane zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.

Anna Guzik
Anna Guzik
Anna Guzik
Anna Guzik
Anna Guzik z rodziną
Anna Guzik z rodziną
Anna Guzik z córką
Anna Guzik z córką
Anna Guzik z córką
Anna Guzik z córką
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także