NewsyAnna Guzik z mężem startują z nowym biznesem. Inwestycja z rozmachem ma zabezpieczyć przyszłość ich córek

Anna Guzik z mężem startują z nowym biznesem. Inwestycja z rozmachem ma zabezpieczyć przyszłość ich córek

Anna Guzik
Anna Guzik
Krystyna Miśkiewicz
18.04.2022 10:20, aktualizacja: 18.04.2022 15:55

Anna Guzik to aktorka doskonale znana fanom z serialu Na Wspólnej czy Hela w Opałach. Gwiazda od lat pojawia się na scenie i zdobywa sympatię widzów. Ważny w jej karierze był też występ w Tańcu z Gwiazdami. Chociaż na samym początku nie była typowana na faworytkę, to na parkiecie spisała się znakomicie. Wytańczyła sobie Kryształową Kulę, a tym samym udowodniła kolejny talent.

Ania zdecydowanie nie może narzekać na brak pracy. Nieustannie pojawia się na ekranie, ale też na deskach teatru. Aktorka absorbującą pracę bardzo umiejętnie łączy z macierzyństwem. W 2013 roku poślubiła ona Wojciecha Tylkę, z którym doczekała się trzech córek: Basi, Niny i Bogny. Małżonkowie tworzą bardzo zgrany duet i powoli myślą o własnym biznesie. Co będą robić?

Anna Guzik z mężem otwierają własny biznes

Pandemia była czasem, który mocno zweryfikował show-biznes. Szybko okazało się, że osoby z nim związane z dnia na dzień straciły pracę i źródło dochodu. Liczne restrykcje wstrzymały plany filmów i seriali, teatry, a także branżowe imprezy i inne wydarzenia. Nic więc dziwnego, że aktorzy po tym trudnym doświadczeniu zaczynają inwestować w inne biznesy, by mieć zabezpieczenie na przyszłość.

Gwiazda nigdy nie zdecydowała się przeprowadzić do stolicy i razem z mężem i dziećmi mieszka w Bielsku-Białej. Jej mąż prowadzi dobrze prosperującą szkółkę narciarską.

Wojtek ma głowę na karku, ale szyją jest Ania, która jak trzeba odezwie się, zareaguje i przywoła do porządku. Jest dla Wojtka wielkim wsparciem - zdradził w Rewii przyjaciel małżonków.

Tylka handluje także sprzętem narciarskim, ale jak podaje tabloid, Ania wpadła na kolejny świetny pomysł na biznes. Gwiazda chce otworzyć własny pensjonat i znalazła już nawet odpowiedni budynek.

Wojtek zapalił się do tego pomysłu, co więcej, blisko wyciągu jest budynek, który można kupić, wyremontować i przystosować do tego, by spełniał wszelkie warunki pensjonatu. Zainteresowali się tym budynkiem i bardzo wierzą, że uda im się zrealizować ten plan. Anka i Wojtek myślą bardzo przyszłościowo. Chcą rozwijać biznesy, by ich córeczki miały łatwiejszy start w życie - zdradza Rewii przyjaciel Ani Guzik i jej męża.

Trzeba przyznać, że to bardzo konkretne plany na przyszłość. Gdyby ich biznes wypalił, to zapewne córeczki aktorki w przyszłości nie będą musiały się martwić o start w dorosłe życie. Ania w czasie kolejnych kryzysów w branży też będzie mogła odetchnąć, ponieważ zabezpieczy domowy budżet.

  • Anna Guzik z mężem
  • Anna Guzik z mężem
  • Anna Guzik z mężem
  • Anna Guzik - co robią jej córki podczas kwarantanny?
  • Anna Guzik z rodziną
  • Anna Guzik z mężem
  • Anna Guzik z mężem
  • Anna Guzik z mężem
[1/8] Anna Guzik z mężem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także