Aktorka nie może też narzekać na brak zajęć w życiu prywatnym. W 2013 roku poślubiła Michała Niemczyckiego. Z synem milionera połączyło ją prawdziwe uczucie, a zakochani szybko podjęli decyzję o tym, by sformalizować związek i założyć rodzinę. Razem wychowują troje dzieci, a już za chwilę zostaną rodzicami po raz czwarty.
Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała wyprawkę dla czwartego dziecka
Anna Czartoryska-Niemczycka od kilku lat sprawdza się w roli mamy. Razem z mężem wychowują: Ksawerego, Janinę i Antoniego. Już niedługo ich rodzina po raz kolejny się powiększy. O tym, że spodziewa się czwartego dziecka, aktorka poinformowała, gdy jej krągłości były już mocno widoczne. Pod postem pojawiła się prawdziwa lawina gratulacji dla przyszłych rodziców.
Będąc w kolejnej ciąży, Ania nie zwalnia tempa. Cały czas jest zawodowo aktywna. W ostatniej rozmowie z reporterką Jastrząb Post gwiazda zdradziła, że znają już płeć i mają wybrane imię dla pociechy, ale jak na razie pozostanie to tajemnicą.
Poród zbliża się wielkimi krokami, a gwiazda już odlicza dni kiedy powita na świcie kolejne dziecko. W domu przygotowania do narodzin maluszka idą pełną parą. Aktorka pokazała właśnie jak jej mąż w asyście najmłodszego synka, skręcają łóżeczko dla noworodka. Ania nie oszczędzała na wyprawce, wybrany przez nią model na stronie producenta kosztuje 1299 zł.
Na dziecko czeka już gotowy kącik. W drewnianym ciemnym łóżeczku znalazł się też rożek i przytulanka w ciemnych kolorach. Być może jest to znak, że do rodziny dołączy kolejny chłopiec? Tego zapewne dowiemy się już niebawem, ponieważ gwiazda jest już na ostatniej prostej na porodówkę.
W galerii zobaczycie zdjęcia kąciku, który aktorka z mężem urządzili dla kolejnego członka rodziny.