Obecnie są jedną z kilku par, którym udało się ułożyć sobie wspólnie życie po programie. Są szczęśliwym małżeństwem i wspólnie wychowują dwoje dzieci. W ostatnim czasie skupili się na budowie i wykańczaniu wymarzonego domu. Od samego początku szczegółowo relacjonują postępy wszelkich prac z tym związanych. Kilka miesięcy temu zamieszkali w swojej willi, a teraz Ania odsłania fanom kolejne zakamarki nowego lokum.
Anna Bardowska pokazała spiżarnię. Za co krytykują ją internauci?
Ania Bardowska nie ma przed internautami zbyt wielu tajemnic. Od samego początku pokazuje w sieci, jak wygląda jej związek z rolnikiem. Największe zainteresowanie zbudziły wydarzenia ostatnich miesięcy, czyli budowa i wykańczanie domu. Projekt wzbudził ogrom kontrowersji ze względu na czarną elewację, jaką wybrali. Spotkało się to ze sporą falą krytyki.
Tuż przed Bożym Narodzeniem rodzina wprowadziła się do pięknego domu. Celebrytka pochwaliła się już internautom wieloma pomieszczeniami, a ostatnio zajrzeli razem z nią do spiżarni. Chciała pochwalić się półkami, a spotkała się z krytyką. Wszystko przez mleko w kartonie, które internautki dostrzegły na podłodze.
Na dowód swoich słów Ania pokazała butelkę wypełnioną mlekiem. Przypomnijmy, że Bardowscy nie są hodowcami żadnych zwierząt, a utrzymują się z uprawy buraków.
Anna Bardowska krytykowana za nowy dom
Ania i Grzegorz Bardowscy na Instagramie udostępnili już sporo nagrań i zdjęć wymarzonej willi. Z krytyką spotkała się przede wszystkim czarna elewacja. Cała jest pokryta niewielką cegiełką, a ciemny jest też dach i ramy okien. To wywołało szereg niemiłych komentarzy.