NewsyRita Ora bawiła się na evencie w prześwitującej kreacji. Anja Rubik zabrała głos w tej sprawie. Znów pokazała, że lubi iść pod prąd!

Rita Ora bawiła się na evencie w prześwitującej kreacji. Anja Rubik zabrała głos w tej sprawie. Znów pokazała, że lubi iść pod prąd!

Rita Ora, Anja Rubik
Rita Ora, Anja Rubik

13.12.2022 05:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anja Rubik to jedna z najpopularniejszych polskich modelek. Od lat współpracuje z topowymi światowymi markami. Jej przyjacielem jest między innymi Anthony Vacarello z  Saint Laurent. Zna też tabun innych sław. Wśród nich znajduje się... Madonna.

Z Madonną poznałam się parę lat temu, bo mamy wielu wspólnych znajomych. Ale teraz ponownie spędziłyśmy wspólnie prawie cały wieczór razem, bo na początku wystawa, potem impreza, potem kolacja do drugiej nad ranem, która przeciągnęła się do czwartej – otworzyła się przed reporterką Jastrząb Post. I dodała, że wokalistka w "realu" jest zupełnie inna niż w mediach: – Bardzo skupiona, poważna. Jak mówi o wszystkich projektach, to jest tak bardzo konkretnie. To nie jest ta sama Madonna, którą widzimy u niej na Instagramie. Ona jest bardzo sfokusowana na swojej pracy.

Reporterka naszego portalu poprosiła też Anję o skomentowanie stylizacji Rity Ory z British Fashion Award 2022. Brytyjka postawiła na prześwitującą czerwoną sukienkę, spod której wystawała jej bielizna w tym samym kolorze. Look uzupełniła sandałkami na obcasie.

Kreacja wywołała wielkie kontrowersje w sieci, a duża część ludzi uznała, że Rita nie powinna tak bardzo eksponować swojego ciała w miejscu publicznym.

Anja Rubik o kontrowersyjnej stylizacji Rity Ory

Nasza rozmówczyni uważa, że jeżeli ktoś dobrze czuje się w takim stroju, to śmiało może się w nim pokazać publicznie.

Czemu nie. Jeżeli ona się dobrze w tym czuje i ma pewność siebie, żeby się w ten sposób zaprezentować, to czemu nie. Celebrujmy kobiece ciało.

Jak dodała, nie widzi nic zdrożnego w nurcie naked dress.

Jeżeli dziewczyna czuje się dobrze w tym, czuje się pewnie i czuje się piękna, to czemu nie.

Podzielacie zdanie naszej rodaczki na temat Rity Ory i nowych trendów w światowej modzie? Można się z nią zgodzić lub nie, ale jedno jest pewne. Anja nigdy nie boi się wypowiadać swoich poglądów, nawet jeśli są one w opozycji do opinii większości osób.

  • Rita Ora
  • Anja Rubik imprezuje z Hailey Bieber, Madonną i Zoe Kravitz
  • Rita Ora - MTV VMA 2018
  • Slider item
  • Anja Rubik imprezuje z Hailey Bieber, Madonną i Zoe Kravitz
  • Anja Rubik - Cannes 2022
  • Rita Ora – Grammy 2019, impreza Spotify
  • Rita Ora - MTV EMA 2021
[1/8] Rita Ora
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także